Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le nyárig?...

Hogy fogyhatnék le nyárig? 168 cm 75 kiló ( igen tudom rengeteg. ) Bio ételek esetleg?

Figyelt kérdés

Tudom. hogy voltak már ilyen kérdések de én elég nehéz eset vagyok...Akaraterőm hát az nem sok van. Imádok lustulni. Viszont muszáj lefogynom nyárig, idén jó nyarat szeretnék, hogy felvehessek jó ruhákat :S, és őszintén szólva nem is érzem jól magam a bőrömbe. Hogy tudnék lefogyni tartósan? Bio ételek hizlalnak? Nekem szabadna már ilyen bogyókat szednem? ( étrendkiegészítő) Nyilván eljárnék futni ( konditeremre nem igazán lenne pénz ) de ezen kívül mit tehetnék még a lustaságommal és a nulla akaraterőmmel nyárig?

15/L


2013. márc. 13. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hasonló paraméterekkel indultam, csak 3 cm-el alacsonyabb, és 1 kg val nehezebb voltam januárban, azóta így étkezem, mozgok : [link] és lement 7 kg.
2013. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. márc. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!