Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Maxi.700 kcal, álmatlansá...

SOS! Maxi.700 kcal, álmatlanság, éjszakai evés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
700 kcal a maximum amit megehetek hízás nélkül! Ez akkor is így van ha mozgalmas napom volt, tök mindegy, hogy sportolok e mindennap vagy nem. Egész nap jól elvagyok, mert lekötöm magam, és étvágyam sincsen. Este 8, vagy akár 10 órakor viszont, hiába vagyok már az ágyban képtelen vagyok elaludni, és ilyenkor "észreveszem" hogy éhes vagyok. Egy ideig még bírom, de néha mégis a konyhában kötök ki, egy halom kajával, ezek után már a tele hasam miatt nem alszom...
2010. febr. 22. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
szedjél adipexet napi 3x2 és jó lesz. még izmosodni is fogsz
2010. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nem fogod fel, ha egész nap semmit nem eszel, azt nap végén kell pótolnod, amire sokkal jobban ráb@szol...
2010. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem jo ha koplalsz,aztán éjjel kirámolod a hűtt.Attól hízol hogy rendszertelenül eszel,és éjjel főleg,gondolom sok kenyér,tésztaféle....ezek hizlalnak.Ezeket este amugy se tanácsos enni,inkább egyél több húst,halat,zöldséget,és meglásd nem kell koplalnod és éjjel zabálni,mert jollaksz majd.
2010. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pont azért nem fogsz mert alig eszel. szervezeted zsírtároló üzemmódban van. amíg nem állsz rá a napi 5-6 kis étkezésre és legalább 1200 kalóriára addig semmi nem fog változni.
2010. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!