Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni pár...

Hogyan tudnék leadni pár kilót a hasamról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
kardió+diéta
2010. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, szerintem egy jól összeállított 1200-1400kcal-os diétával.És hasizom erősítő gyakorlatokkal.

Ha naponta 3x rendesen egészséges ételeket eszel.És tornázol egy órát, (szerintem a felülések és egyéb gyakorlatok jók erre.) Akkor simán le tudsz adni pár kilót.

2010. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

18:03 - de okos vagy hallod. honnan a francból tudod hogy neki 1200 kalóriára van szükség? ez attól függ mennyit használ el, hogy milyen a genetikája, hány kiló stb. 3 helyett inkább minimum 5 ször egyen, és a felülés pont nem jó erre a célra, ugyanis az csak hasizmot növel, zsírt nem éget.

zsírégetés=kardió+diéta

amihez nem értesz abba ne adj tanácsokat főleg ne tizenéveseknek mert ők még meg is fogadják

2010. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen Te nagyon okos vagy.Elnézést hogy élek, csak segíteni akartam.
2010. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!