Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy este ne...

Mit csináljak, hogy este ne legyek ilyen tápanyag igényes?

Figyelt kérdés
Nem korog a gyomrom, mert nem éhes vagyok, hanem valami etel hianyzik es próbálom pótolni ,ugy hogy mindenből eszek, de mit tegyek,hogy esténként ez ne jöjjön ram? Napközben nincs gond, éhes sem vagyok de este mindent felzabalnék.

2015. máj. 1. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit szoktál enni? reggeli stb
2015. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizony, tudnunk kell, mit eszel, hogy halvány sejtésünk lehet, mi hiányozhat.
2015. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Iskolában rántottát, főtt tojást sajttal es zöldséggel.

Itthon semmit vagy csipegetek valamit.

Aztan valahogy délutan eszek főtt ételt , minimum 2 tányérnyit.

Lehet hogy ha többet ennek délelőtt, nem jönne ram ez este?

2015. máj. 1. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Este egyél főtt céklát.
2015. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyorsan felszívódó szénhidrátok miatt van, esetleg nem iszol elég vizet.
2015. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem igazan fogyasztok gyorsan felszivodo szenhidratot! Es az biztos hogy nem iszok eleget...majd akkor holnap. A ceklaban sok a cukor nem?
2015. máj. 1. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha rendesen beosztanád az 5 étkezést, akkor nem lennének este ilyen kirohanásaid.
2015. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval a kis (mer gondolom, nem nagy mennyiségű, de javíts ki, ha tévedek) tojáson kívül estig alig eszel? Akkor annyira nem csodálnivaló a dolog. Nyilván szükséged van ételre, akkor is, ha nem érzel éhséget. Nekem többnyire OK az éhségérzetem, de volt már, hogy egész nap nem voltam éhes, este pedig elszabadult a pokol :) Igaz, éhes is voltam akkor már.

Ki lehet tapasztalni, hogy hogyan jó az embernek, hány étkezés, mikor, mit, mennyit...


DE az is lehet, hogy a világon semmi baj nincs. 2 tányér étel szerinted sok egy kis rántotta mellé egy napra? Nekem inkább kevésnek tűnik, bár nyilván nem mindegy, milyen ételből mekkora tányér.

Világosabb lenne, ha tudnánk, mennyit is eszel. Azt nem reális elvárnod, hogy a tested megelégedjen a szükséges töredékével...

2015. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A cékla szénhidrátdúsabb zöldség, ez gond? Lehet belőle keveset is enni, de persze ehetsz mást is, ha extrém szénhidrátszegénység a célod (mert ha csak a szénhidrátok fajtáit válogatod meg, akkor is jó választás a zöldség. Ha az sem, akkor mi?)
2015. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van,koszonom szepen! Ma le is tesztelem es másképp taplalkozom. :)
2015. máj. 2. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!