Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok fogyni. Tablettát...

Nem bírok fogyni. Tablettát vettem. Képtelenség hogy hízzak. Sőt, félek "nem szedni semmit". Közben edzek is. Bajom lesz ebből?

Figyelt kérdés

Mondhatni „evési zavaraim vannak”, egyszer nagyon lefogytam, de azóta sokat visszahíztam, és úgy érzem képtelenség már hogy normálisan éljek-egyek. Legalábbis így tűenik. Ne írjátok hogy egyek, mert nem megy. Vagyis eszek, csak nem 1000-akárhány ckalokat.

Most 40-41 kg vagyok. Elegem van hogy nem bírok lejjebb menni. Vettem DM-ben egy olyan doboz tablettát, ami meggátolja a szénhidrát felszívódást, és csökkenti a vércukor szinet is. Tudom hogy nem kamu, mert a vércukorcsökkentő hatását érzem. Eddig 2 alkalommal használtam, a maximum adagot(3 tabletta) vettem be étkezéshez, mind a kétszer szédültem és majdnem elaludtam tőle, stb. Most már kezdek egyre több "testsúlycsökkentő" szer iránt érdeklődni, és nem tudom mi lesz a vége. Lehet hogy túlreagálom, de ettől amit most szedek tényleg bajom lehet??


2010. febr. 22. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, bele fogsz halni. Az anorexia ilyen. Ha még élni szeretnél fordulj orvoshoz, de hamar. Anélkül lehetetlen lesz megállnod a lejtőn.
2010. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ne fogyni akarj, hanem meggyógyulni. De komolyan. Hány cm vagy, fiú/lány, hány éves? Mert ebből komoly bajod lehet. De ha meg akarsz halni, vagy hasonló finomságokat (súlyos betegségek alakulhatnak ki, és nem vicc) akarsz összeszedni, hajrá. De szólok, hogy a jó pasik nagyrésze utálja a csont és bőr csajokat. Mutogatni max jó, de másra nem... de komolyan. Nálunk az összes bmx-es, stb, de még a kockák is, leköpik jóformán a tényleg kórosan soványakat.. így állj hozzá, ha a betegséget lesz.arod. Se pasid nem lesz, se életed.
2010. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
nyugodj meg , nemsokára meghalsz, akkor meg tök mindegy már minden :)
2010. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesen van ennyi eszed?
2010. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Buta kis nő, amúgy kamukérdés ilyen bolond senki se lehet..
2010. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
selejt
2010. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már most 40kg vagy,hova akarsz fogyni?

De ha neked ez jó,hát csináld,sok sikert..

2010. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy és hülye hogy nem veszed észre...
2010. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!