Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este 2 narancsot megeszek...

Ha este 2 narancsot megeszek leállítja a fogyásom a futás és egyéb testmozgató tevékenységeim mellett?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
először is tanulj meg helyesen írni és fogalmazni. 2 narancs nem rontja el a fogyókúrád.
2010. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Hu nemtudom értelmezni a kérdést:D de sztem nem kavar be ha az uccsó válaszolóéra alapozok
2010. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát elmondanám mivel felnőtt irodalom tanár vagyok fogalmazni csak tudok

egyedül egy vesszőt hagytam ki ami szerintem nem nagy probléma és mivel interneten vagyunk név nélkül semmi értelme időt pocsékolni az magyar helyesírási alapvető szabályainkra de legalább 1 ember tudta miről van szó

köszönöm neki a választ a többi meg tanuljon meg értelmezni mert nem velem van a probléma

2010. febr. 23. 07:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Apukám, ha te magyar tanár vagy, akkor én meg a pápa. Az utolsó kommented is hemzseg a hibáktól.
2010. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcs vacsorára kiváló. Ilyen hülyeséget kérdezni. Egyébként kizárt, hogy te magyar tanár lennél.
2010. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!