Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb fogyókú...

Melyik a leghatásosabb fogyókúra? Esetleg az almecet? Ha igen akkor miként és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Kb 20 kilot mennyi idő alatt tudnék leadni, almaecet segítségével, minél hamarabb??
2010. febr. 23. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A leghatásosabb fogyókúra a szénhidrát és zsírszegény táplálkozás mozgással kombinálva.


Ha ezt betartod, akkor fölösleges az almaecet, mert fogyni fogsz, ha pedig nem tartod be, akkor meg azért fölösleges, mert úgyis mindegy, nem fogsz fogyni.

2010. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az almaecetet nem ajánlanám. Szerintem az a leghatásosabb ha vigyázol mit és mikor eszel, és sokat sportolsz mellette.
2010. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%

Szia!

Nekem a káposztaleves kúra segített a leginkább. 15 kg 10 nap alatt. Két évig tartottam a súlyom különösebb odafigyelés nélkül is, azóta volt egy terhességem. Próbálom magam újra rászánni, nem könnyű, a második nap a legnehezebb. Bár nekem az a 3.volt, mert a leves elkezdése előtti napon csak tisztító teát ittam citrommal. Semmit nem ettem aznap! Igaz nyár volt és nagyon meleg. Akkor sokkal könnyebb fogyózni!

A legfontosabb, hogy méregtelenítéssel kezdj, mert akkor indul meg a fogyás. Tehát mindig ez az alap.

És különösebb mozgás nélkül, csak kicsivel többet gyalogoltam. Sportolni nem nagyon volt időm. Sajnos.

2010. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok. A bőröm sem ereszkedett meg, napi kétszer minden tusolás után feszesítő krémmel kentem a problémás helyeket.
2010. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

09:37 AZTA! En egyszer harom het alatt fogytam tole 12 kilot. Nemreg ujra kezdtem, ma van a 8. nap, de meg sem mozdul az a rohadt merleg (lefele). Lehetseges, hogy mar nem hasznalna? Pedig megcsak nem is bunozom.

Kerdezonek: en egyebkent pont a kaposztaleves dietat egeszitettem ki anno almaecettel. Azt nem tudom, hogy maga az almaecet segitette akkor fogyni, de napi haromszor, eves elott egy pohar vizbe keverve, az tuti, hogy telitett, es nem birtam mar annyit enni.

2010. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
JObban belegondolok, lehet az almaecet hianyzik, el is mek veszek egy uveggel:)
2010. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

9:37-es vagyok.

Az almaecettől nekem baromira fájt a gyomrom. Kapszulában is próbáltam, de annyi savam lett tőle, hogy szeget is ehettem volna, tutira megemésztettem volna. :D

A méregtelenítés fontos! Ahogy írtam is. Tehát próbálj elötte való nap csak méregtelenítő teán élni. A cukor és az édesítő tilos. Só úgyszintén tilos! Petrezselyem is vízhajtó, használd azt ízesítésre.

2010. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Felejtsed el az almaecetet, ha nem akarod tönkrevágni a csontjaidat (beleértve a fogaidat)
2010. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már tárgytalan ez a kérdés:D

Találtam egy hatásos fogyokurát..

2010. jún. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!