Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mikor merjem...

Nem tudom hogy mikor merjem magam, mert csak reggeli utan tudok menni wc-re. Van erre valami megoldas, hogy el tudjak menni reggeli elott?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akkora gond ez sem, egy picit megbízhatatlanná válik a mérés, node az úgyis az. A nagyobb fogyás úgyis meglátszik. De jobb, ha inkább akkor a centiket és a tükröd nézed, az úgysem igazán fontos, hogy mennyit nyom az ember.
2015. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetőség szerint mindig ugyanakkor mérd magadat. Persze eljátszhatod hogy első nap kajálás után de wc elött, második nap wc után de kajálás előtt. Akkor kit versz át magadon kívül? Mérd mindig úgy pl: felkelsz rá a mérlegre, utána pisi-kaja-kaki.
2015. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első voltam, bocs, fáradt vagyok, azt hittem, reggeli után tudod mérni magad.

De a lényeget illetőleg nincs óriási különbség, illetve de, így jóval pontosabb lesz a dolog, nem látok gondot. Szerintem másnál is van így, s elég természetes számomra, hogy nem mindenki nagywc-vel kezdi a napot. Nem ugyanaz a testben levő salakanyag mennyisége a reggeli méréskor, és? A vissztartott víz s talán a glikogénraktárak állapota sem ugyanaz.

2015. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a légyeg az, hogy azonom körülmények között, azonos időben mérd magad.

Ne úgy, hogy megméred magad egyszer este, telezabálva, ruhában, majd egy hét múlva meg meztelenül, éhgyomorra, reggel.

Az azonos körülmény, idő, ruha a lényeg.


Én hetente max. egyszer mérem magam, de mindig ugyanazon a nap ugyanúgy.

2015. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!