Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket érdemes...

Milyen ételeket érdemes kihagyni ha fogyókúrázni kezdünk?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Teszta, feherkenyer, peksutik, krumpli (edesburgonya mertekkel mehet)
2015. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leírom, én miket nem fogyasztok, de a többi válaszra én is kíváncsi leszek :)


én nem eszek:

- édesség, rágcsálnivaló, nass

- rántott dolgok

- burgonya

- fehér rizs

- pékáruból csak reggel eszek 1-2x egy héten teljes kiőrléső rozskenyeret, vagy vmi korpáskenyeret, barna kenyeret, de fehéret soha

- nem eszek gyorsételeket

- tészta

- nem iszom üdítőket, alkoholt csak nagyon ritkán pl. egy pohár száraz fehérbor

- nem iszom gyümölcslevet se

- zsíros húsok helyett sovány húsokat eszek

2015. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én listám:

Kenyér és a liszt úgy általában (tökmindegy, fehér vagy sem), tej és a legtöbb rokona (a laktózban igen szegények akár maradhatnak), cukor, bolti adalékanyagos vackok, szerintem a gyümölcslevek is ide tartoznak (egy kevés OK, de amúgy hipergyors cukor, amire semmi szükség), ezeket szerintem célszerű.


Ezekhez fogyókúra sem kell, szerintem jobb, ha nem eszi őket az ember, de kinek mi tetszik. Én nem fogom.


Más most nem jut eszembe, de én egy csomó egyebet is kizártam vagy minimalizáltam, de ez már személyes irány, nem kell mindenkinek így tenni.

Ja és naponta eszem édességet, ezzel sincs baj, de nem árt, ha jóféle édesség, tápanyagdús és esetemben szénhidrátszegény.


Eszemben sincs tiltólistára tenni a csokit vagy a banánt vagy a zsíros dolgokat, mert nincs velük baj (de mivel írtam a cukrot, a bolti csoki kizárva, bár nem dől össze a világ, ha megeszem 3g cukrot, de a 0g még jobb).


A zsíros húsokat kifejezetten fogyókúrásnak tartom, csak ne legyen mellette sok szénhidrát :) Bár akkor is könnyű vele kalóriadeficitet elérni.


De aki nem hagy ki semmit, az is fogyhat, persze. Ezért nehéz, ha megkérdezik, hogyan fogyjanak. Lehet mondani egész hasznos tippeket, de túl sokféle ember van. Én a személyre szabott életmódváltás mellett vagyok.

2015. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én semmilyen pékárut nem eszek,se tésztát,édességet.

Tojás,túró,zöldségek,csirke,hal,néha gyümölcs,joghurt.Napi 3 liter víz alap,de ennél inkább többet iszom.17 kilót fogytam 4 hónap alatt.

2015. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a gabonákat, cukrozott ételeket kerülném. Pajzsmirigy, hormonrendszer miatt a glutént, tejtermékeket.
2015. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kerüld az édességeket, pékárut, zsíros dolgokat

Ehelyett egyél gyümölcsöket, zöldségeket,teljes kiőrlésű kenyeret,sok vizet

Mondanám a mozgást is,de az ember mozgás nélkül is lehet vékony, szóval:)

De ha szeretsz mozogni,persze eljárhatsz futni,kondiba

Hajrá^^

2018. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja és mindenképp ajánlom a pulykamellet a csirkemellet és a tojást is:)
2018. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!