Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy lehet? Ilyen foss a...

Az hogy lehet? Ilyen foss a genetika?

Figyelt kérdés
14 éves koromig halál vékony voltam aztán kb 20 éves koromig meghiztam nagyon. Az elmúlt hat évben meg rendszeresen edzek, voltam újra vékonyabb, izmos is de végül mindig feljon a plusz. Most 26 éves vagyok és kinyirom magam ha nem érek már célt :D
2015. máj. 7. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Genetika? A táplálkozásodtól függ ember..
2015. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

"genetika" :)


1. válaszolóval egyetértek.

2015. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt 14 évesen félig gyerek voltál, idöközben(legalább is biológiailag) nö lett belöled, ami némi súlytöbblettel jár (mellek, csipö).


Másrészt kérdés, hoag most hány kg vagy és ehhez milyen amgas. Ugyanis ha azt a súlyt és kinézetet "várod el" magadtól, amilyen 14 évesen voltál, akkor nem a súlyoddal van baj, hanem testképzavarod van.


A genetika meg csak annyiban számít bele, hogy nöi génjeid vannak, ezért felnött növé alakul a tested.

2015. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Eljön még az az idő, hogy egy 14 éves lányból felnőtt korára lehet majd bakkecske! :D

Mert egy szabad nőnek joga van hozzá :DD

2015. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semmi baj az alakoddal, csak te a 14 éveset akarod vissza. Az meg 26 évesen elég fura lenne.

Azért voltál akkor kis vékonyka, mert még gyerek voltál.

2015. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok! 183 cm és 96 kg.
2015. máj. 7. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül a nagyszüleidnél, legnagyobb valószínűséggel onnan örököltél olyat, ami benned/rajtad kijön.
2015. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ismertem az összeset. Csak képről. Az anyai oldal vékony volt, az apai erős, macisabbak.
2015. máj. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!