Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartás? Norbiupdate

Súlytartás? Norbiupdate

Figyelt kérdés
Sziasztok végre sikerült leadnom kínkeservesen magamról 40kg!! 120voltam most 80vagyok és 188cm fiú .. azt szeretném megtudni hogy ez a norbi update ez hatásos már mint az hogy mind1 mit eszünk csak az nem hogy mikor? mert azt mondja hogy ha így fogyasztod a kajáid (azért mérsékel) akkor nem fogsz hízni ez igaz?
2010. febr. 23. 16:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Igaz, hogy jobb reggel enni a többet és este a kevesebbet, de egáltalán nem mindegy hogy mit
2010. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

25/L vagyok és 16 kilót adtam le azzal, hogy beosztottam, mikor mit lehet enni. Reggel lehet a legtöbbet, és valami édeset érdemes, akkor a nap további részében kevésbé kívánod az édességet, nasit, plusz le tudod dolgozni. Délre már mérsékelni kell a mennyiséget és a szénhidráttartalmat is, vacsorára pedig fehérjetartalmú ételek, mértékkel.

A klasszikus szabályt követi Norbi Update-je: Reggelizz, mint egy császár, ebédelj, mint egy polgár, és vacsorázz, mint egy koldus. Ennyi az egész.

Nagyon jól működik, jobbá teszi az emésztést, az erőnlétet, a közérzetet, az általános egészségi állapotot. :)

2010. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan fogytál le 40 kilót és mennyi idő alatt???
2010. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én 186 cm-hez voltam 87 kg, leadtam 14 kgt. Most 73 vagyok, és én tartom a súlyom már vagy fél-1 éve. Annyit csináltam, hogy összességében véve kevesebbet eszek, meg mozgok mellé. Én is Norbira tornáztam, és akár mit mondotok, nekem bejött a dolog. És szerintem van abban valami, amit norbi mond... Magyarán azért ehetsz, de ne zabálj, végül is ez a dolog mondanivalója.
2010. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen, nagyjából ez a lényege. Bár ez inkább a súlytartásra igaz. A fogyáshoz Norbi nem ajánlja a hármas kódú ételeket. Azért nem tilt semmit, mert ez nem egy diáta hanem egy életmód, és ha valami meg van tiltva, akkor tutira szenvedni fogsz tőle. Inkább edd ritkán és mértékkel. Én is Norbira szoktam tornázni, sokat fogytam és formálódtam tőle. További sok sikert
2010. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
súlyt akarok tartani :D és 8honap alatt kemény edzéssel ... és jó diétával
2010. febr. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!