Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől fogok fogyni? Mindjárt...

Ettől fogok fogyni? Mindjárt sírva fakadok attól ahogy kinézek:' (

Figyelt kérdés
166 cm 64 kiló vagyok és nagyon nagyon dagadt.Egy hete elkezdtem fogyózni,de úgy hogy nem sproltolok,csak kevesebbet eszem és a csokikat meg a péksüteményeket hanyagolom és fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyeret eszem már vagy fél éve.Oda figyelek mit eszem,nem eszem olajos dolgokat,nem nasizom,nem eszem zsíros húsokat.Eszem gyümölcsöt,zöldséget(inkább).Nem merek már kimenni az utcára,már strandra se járok.Sokszor hánytattam magam mert azthittem attól fogyni fogok de nem.Amikor picit többet ettem akkor egyből elmentem fürödni mert utána valamiért jól éreztem magam.ETTŐL UGYE FOGyni fogok? (ha kell képet is linkelek hogy lássátok hogy nem vagyok vékony)
2011. jún. 22. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hol a kép?
2011. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sportolni nagyon fontos, a diéta nem elég. de ne aggódj,nem hinném h akkora lenne a probléma :) amiket leírtál jó módszerek, csak a hánytatást felejtsd el!!!
2011. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mondom ha akarjátokde akkor mindjárt belinkelem.
2011. jún. 22. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Valszeg fogsz fogyni, de azért jobb, ha kiszámolod, mennyi kcal-ra, ch-ra, fehérjére, zsírra van szükséged/nap, hogy tudjad, kb mennyit kell enned.

A hánytatást felejtsd el, mert csak elsz@rod vele a szervezeted.

(Az, hogy utcára nem mersz kimenni, meg strandra sem, az viszont komoly önértékelési zavarokra utal, mert kövérnek nem vagy nevezhető ezzel a súllyal (nyílván van rajtad pár kg felesleg, de ez még nem az elhízott kategória, de ha az lenne, sem kéne ilyeneken gondolkodnod... Én voltam ilyesmi magassággal 82 kg, és mentem utcára akkor is...)

2011. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2011. jún. 22. 20:28
 6/14 A kérdező kommentje:
úgynézek ki mintha a testem egy körte lenne és a tetején egy gombostű
2011. jún. 22. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
elmegy de mozogj is
2011. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Véletlenül tévedtem ebbe a topikba és teljesen levagyok döbbenve. Azt hiszed a férfiak nem szeretik a teltebb/húsosabb nőket? Az én párom is molett, nem is akarom hogy lefogyjon el sem tudnám képzelni, hogy mikor megölelem a csontjait érezzem. Mondom is neki gyakran, hogy le ne fogyj!
2011. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azt is hallottam h vki mondta h ha a pasik kockás hasat akarnának simogatni akkor a sajátjukat simogatnák, mondjuk nem sok pasinak kockás a hasa :-DDD
2011. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó de légyszi a kérdésemre válaszoljatok!Amíg le nem fogyok addig úgysem leszek boldog.Köszi hogy ilyen aranyos vagy,de nekem inkább tanácsok kellenének hogy fogyjak le.:((
2011. jún. 22. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!