Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet megállni, hogy fél...

Hogy lehet megállni, hogy fél évig ne egyek csokit, sütit meg kenyeret hogy le tudjak fogyni?

Figyelt kérdés

20kg-t kellene leadnom, ami azért elég sok, és év végére szeretném teljesíteni.

Megtörtént az életmódváltás, megy a diéta + napi 2 x 1 kör Margitszigetnyi távot futok.

A legnagyobb baj hogy itt a nyár, és hát fagyizni, sörözni, jókat kajálni kéne ilyenkor :D



2015. máj. 9. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
csoki,süti,fagyi ,stb evés mellett is simán lehet fogyni,én csak tudom,heti egy kilókat adok le,és mindent eszek,szia
2015. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek így semmi értelme.

VAGY eszed ezeket továbbra is, csa kontrollált mennyiségben, VAGY életed végéig lemondasz róluk.

2015. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nayaralás, fagyizás, bulizás mellett is fogytam, kalóriadeficit kérdése. Mondjuk nekem a kalóriadeficit étrend kérdése, de max. voltak napok, amikor nem fogytam. Semmi baj a lassú fogyással, csak élvezetes legyen.


Amúgy meg válts életmódot, akkor nincs fél év meg visszaállás :)


Egy kis csokiban semmi problémát nem látok, max. a cukrot, de az is minimális mondjuk 1-2 kocka kakaódúsabb étcsokinál, csak a cukorkerülőknél nem fér bele, de ők is tudnak készíteni sajátot és kész. Bár meg lehet lenni nélküle, én is nagy csokiimádó voltam, a fogyásom első, nagyobb, gyorsabb fele eléggé sokat tartalmazott... Főleg sajátot, mert a normál cukrot elég nagy ívben kerülöm.

1-2 sör sem a világ, de ha naponta akarsz bulizni, akkor inkább a buli nem evés-ivás részére koncentrálj.

2015. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jókat kajálni pedig fogyás közben is lehet :) Sose váltottam volna életmódot, ha nem így lenne.
2015. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!