Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki 40nap alatt fogy le...

Ha valaki 40nap alatt fogy le 20kg-t akkor annak nyoma marada a testen. Igaz?

Figyelt kérdés
Egy fiu baratom csinalta ezt, nem is szedte vissza(egy grammot sem), ez mar 3-4eve. 182cm volt es 86 kg. Most olyan 60-65kg lehet. Soha nem veszi le a polojat, es furdoruhaba sem lattam egy ideje. Ez azert lehet mert a bore elegge loghat. Igaz? Es tenyleg 40 nap volt, vegig ott voltam vele, amigy lekuzdotte a kilokat.
2015. máj. 12. 15:07
 1/10 anonim válasza:
40 nap alatt akkor fogysz 20 kg-t, ha levágod a lábad. Ilyen tempóban 3/4 izomtömeg és 1/4 zsír felesleg veszteség lehetett, ha nem ettől is rosszabb arányban.
2015. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Genetika függő is de igen, a nagyon gyors fogyás után a bőrön meglátszik, kb ilyen lesz:

[link]


Persze ez extrém, de 20 kg sem kevés.

2015. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat pedig lefogyta a 20kg-t 40nap alatt.:D ezen mult, hogy fel veszik e a tanc iskolaba, ahova jelentkezett. Meg azt hozza tennem, hogy a mai napig szornyen egeszsegesen etkezik, es napi szint edz is. Engem siman tud ugy emelgetni, mintha csak sulyzozna.(45kg vagyok)
2015. máj. 12. 15:16
 4/10 anonim válasza:

Hetente ~1kg az egészséges súlyvesztés, ebből kiindulva érezheted, hogy amit csinált az egy baromság.

Az meg hogy 45kg-t meg tud mozdítani...maradjunk annyiban, hogy 50kg bemelegíteni sem szokás általában:D

2015. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tud egyáltalán a test ilyen tempóban bontani zsírt és izmot? Hoppá.

Fura nekem, hogy valaki tánciskolába akar menni és ekkora felesleggel él, valamint hogy hirtelen jön rá, hogy fogynia kell...


45 kilónál sokkal nehezebb súlyzók vannak, ez még szolid :) Elég gyönge valaki kell ahhoz, hogy ne emeljen meg könnyen, egy embert még könnyű is megfogni.


Sikeres koplalásos fogyókúráról én is tudok, de az nem volt ennyire extrém tempójú s nem volt belőle semmiféle lógás...

Pár kiló még lehetett víz, de mindenképpen elég különleges ez az eredmény, bárhogyan is történt.

2015. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor hiszem, ha látom, ugyanis ez biokémiailag lehetetlen. Ha 500 kalóriát viszel be egy nap és 5 órát futsz, akkor se. 7000 kcal egy kiló, ha 2500-zal van deficitben, ez 40 nap alatt 2500*40, azaz 100000 kcal, ami 14,3 kiló. Ha 3000-rel számolok, akkor is 17. És ebben még közel sincs benne sem az, hogy rohadtul meghalt közben kétszer, nincs anyagcseréje, valamint az sem, hogy a végére már nem 3000-rel lenne deficitben, hanem kb. 1500-zal. Az már csak apróság, hogy ha edz, akkor erősödik, tehát az izomtömeg is nő, de hát ez 500kcal-val nem fordulhat elő, ugyanis nem téged nem tudna emelgetni, hanem egy széket sem. Még ha szteroidozott is, akkor sem ez történt volna.


De ha eltekintünk a kis mesétől, akkor igen, elég rondán nézhet ki ruha nélkül.

2015. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Elvben lehet annyit mozogni, hogy sokezer kalóriás napi deficit legyen, a gyakorlatban nem tudom, milyen szervezet kell ahhoz, hogy ne essen össze az első nap (a haláltáborok lakóit sem értem, kemény fizikai munka szinte semmi étellel, élniakarás ide vagy oda, hogyan bírhatták hónapokig? Igaz, én sosem próbáltam semmi extrémet, de nem bízom magamban e téren. Kicsit kevesebbet eszem, már nem érzem jól magam.)

2000 kalóriás deficitet jelentő fogyás sok hétig, ilyet már láttam, az is elég durva. Fölötte pedig már tényleg misztikus és meseszerű, legalábbis egy nem izmos, nem nagydarab srác esetében. Nem tudom, mit csinált. Ha szupergyors anyagcseréje volt, miért hízott meg így, ipari mennyiségeket evett?

2015. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és az edzés miatti erősödés nem számít, ennyi idő alatt 1 kilót se szedhet fel (jó evéssel, jó genetikával, jó edzéssel egy kezdő srác simán, de koplaláskor? nem).

Úgyhogy ezt kihagyhatjuk, amúgyis lehet úgy mozogni sokat, hogy az ne jelentsen megfelelő terhelést az optimális izomnövekedéshez.

2015. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk én sem hiszem, hogy valaki ennyit tudott fogyni (ha csak nem volt ELKÉPESZTŐEN vizes valami betegség miatt).


De még ha össze is jött, az nem zsírból ment le, hanem izomból 90%-ban.

2015. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De gyerekek, azt elfelejtette közölni velünk a kérdező, hogy -10 kg a zsírleszívásnak köszönhető.
2015. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!