Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem elég feszes...

Mit tegyek ha nem elég feszes a fenekem és lóg a mellem 15 évesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva, egy 5kg felesleg lehet rajtam kb. De mégis lóg a mellem. Igaz hogy elég bögyös vagyok, és nem lóg nagyon, de engem zavar. És a combomon csak a felső részén dagadt. A fenekem se feszes mit tegyek? Fogyókúra rossz válasz, most is éppen Paleozom.

15/L



2015. máj. 13. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Nekem pl.kifejezetten tetszik ha nagy és lóg egy kicsit.

Ne aggódj emiatt.

2015. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
A melledet és a fenekedet nem a diéta fogja feszessé tenni, hanem az edzés. A feneket könnyű edzeni, kitörés, guggolás, amik a legkönnyebbek, ha a melledet kisebbé szeretnéd tenni, akkor ahhoz az kell, hogy picit izmosítsd. Nem, nem leszel tőle egy ork, de a súlyzós melledzés az egyetlen a nőknél (eltekintve esetleg a hormonális kezelésektől, de ez nyilván felejtős), amivel kisebbé tehető a mell.
2015. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Súlyzós melledzés? Na mindegy, köszönöm :). Első: Oké, de magam miatt csinálom főleg :'D De azért köszönöm hogy szántál a kérdésemre időt :)
2015. máj. 13. 19:44
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eszméletlen tömegekre gondolni, 150-160 kilóra fekve. Egyrészt lány vagy, másrészt pedig nem az a célod, hogy kigyúrd magad. Kezdetnek vedd alapul a fegyencedzés lépéseit, kicsit erősíts, aztán ha van némi alapod, akár két egykezes súlyzóval, akár egy kétkezessel, 10-20 kiló között végezz ismétléseket. Lehet, hogy a végén már 3x50-et fogsz csinálni belőle, nem számít, a lényeg az, hogy erősödik a mellizom, a zsír pedig kicsit csökken. Mivel a mell nagy része zsír, így értelemszerűen vagy annyit fogysz, míg onnan is eltűnsz, vagy próbálsz találni egy másik utat rá. Ilyen Austin Powers-es fémcsöcsökhöz hasonló soha nem lesz nagy mellekből, szóval valamennyi veszteséggel mindenképp számolni kell, ha ilyen genetikával áldott meg a sors. Vagy C., lehetőségként ott van a cellux.
2015. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
0%
Melltartót nehogy felvegyél, mert attól igencsak fog lógni, mivel átveszi az izmok szerepét! Masszíroztatni kellene. Aki ért hozzá, olyan sráccal.
2015. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Női mellet nem izmok, hanem szalagok tartják.
2015. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jó étrend + jó edzés, ennyi kell.


Egy nőnek sem lesz olyan melle természetesen, mintha frissen jött volna ki plasztikai sebésztől. Ennyit a "lógó" mellről.


Ahogyan egy nőnek sem lesz mondjuk szárnya, plasztikai beavatkozás nélkül. Van egy testünk, azzal kell élni, a testünknek vannak sajátosságai, tulajdonságai. Nem annyira érdekes tulajdonságok ezek, teljesen irreleváns hogy mennyire lóg valakinek a melle, amíg alapvetően egészséges a test.


Hogy zavar valakit.. milliónyi baromságot lehetne találni, ami zavarhatja az embert. Ha valakit az tesz boldoggá, hogy zavartatja magát, akkor tegye :)

2015. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Először is örülj neki, hogy nagyra nőttek a melleid, mi férfiak imádjuk a nagy melleket, inkább akkor kellene aggódnod, ha kicsik lennének. Egy természetes nagy mellnek meg sose lesz labda formája, egy kis "lógása" mindenképp van, de pont így szép. És melltartót mindenképp hordj, az hülyeség, hogy attól foglógni, ha hordod, pont fordítva. A mellet nem az izmok tartják.
2015. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagy mellek.... Annyira nem kellenemes úgy futni, hogy sportmelltartó alatt is mindenki a azt nézi, mellesleg fülem is van, és a "dinnyék" szó márciusban biztos nem a gyümölcsre vonatkozott :'D :/
2015. máj. 14. 07:45
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Nőknek nem kellene futniuk.. továbbra sem tudom ki volt az az idióta, aki kitalálta, hogy a csajoknál a futás legyen a divat, amikor a szélesebb csípővel, de az ő szerveikkel, szalagjaikkal ez egy teljesen elborult mozgás, eleve.


Már azon túl, hogy egy időpocsékoló mozgás még férfiaknak is.


Amúgy, bakker 15 évesen lehet, hogy zavaró ha az ember lányának melleit nézik.. :D

De én pl. akkor is nézni fogom, ha szép. Azért nem nyúlok minden gyümölcshöz ami megtetszik, de ha már élek, amíg élek legalább megnézem.


Pár év múlva még elképzelhető, hogy a párodnak is tetszeni fog, és mégiscsak örülni fogsz annak, hogy szép, nőies idomaid vannak.


Paleót amúgy lehet ám úgy csinálni, hogy kicsit husisabb vagy mellette, meg lehet úgy csinálni, hogy szálkásodsz (akkor meg begyből is fogysz).:)


Ha paleózol akkor csinálj primal move-ot, ugye az divat paleósoknál, és nem rázza szét a tetstet. Vagy taichit, jógát, ökölvívást (ugye, az ökölvívás is hogy beillik a taichi és a jóga mellé :))

2015. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!