Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 10kg-ot, még ennyit...

Fogytam 10kg-ot, még ennyit akarok. Elég lesz szerintetek? (Képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. máj. 14. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Reménykedni kell.
2015. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát MINIMUM 10 kg-ot kellene fogynod. De ami nagyon feltünö, hogy nincs tartásod, igen löttyedt vagy, ezért ne, vagy ne csak diétázz, hanem kezdj el rendszeresen mozogni is.
2015. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És azt a hasam alapján, hogy allapitottad meg,hogy nincs tartasom?

Amúgy mozgok rendszeresen.

2015. máj. 14. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
sok sikert hozzá!
2015. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Éppen mert a hasad igen löttyedt, nekem négy gyerek után sem rosszabb.


De nem bántásnak írtam, csak tanácsként. Da eleget sportolsz, akkor sokat lehet javítani rajta, és a böröd sem lesz megnyúlt, ronda a végére.

2015. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocs, még egyszer?

MIT mozogsz? Mert lehet, hogy nem megfelelö módszerrel teszed.


Esetleg tudok segíteni, ha érdekel.

2015. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem veszem bantasnak, csak pont,hogy más elhízott emberek képét nézve magamra azt mondanám, hogy hiába van még mindig nagy hasam,nem lóg a bőr, nem plottyedt. Mondjuk a kép minősége sem a legjobb,az tény.

futok meg biciklizek, Kondira nincs pénzem.

2015. máj. 14. 13:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem így is szexi vagy (vagyis a hasad, mert csak az látszik) :)

-10 kg-al bőven tökéletes lesz (ha az hastájékról megy le), de semmi garancia, hogy az a hasadból fog lemenni, így érdemesebb lenne, mondjuk cm-el beszélni.

Meg látni kellene a többi testrészedet is. Nem baj ha van rajtad pár kg felesleg ha az arányosan oszlik el a testeden.

2015. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez látványos, szép eredmény. Ha csak a képeket nézem akkor biztosan nagyobb súlyveszteségre gondoltam volna (bár tény, hogy tényleg rossz minőségűek). Még 10 kg mínusszal jól fogsz kinézni (bár jó lenne egy egész alakos kép is).
2015. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Erre mondom én, hogy a gabonákat szállítsuk az afrikai éhezőknek, mondjuk ők sem mennek túl sokra velük.


Mi pedig, ha fejlett országnak tituláljuk magunkat, van mezőgazdaságunk akkor együnk zöldségeket és húst.


Mert másképp csak rosszul járunk, ki előbb rájön erre, ki csak utóbb.

2015. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!