Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aránytalanul fogytam le,...

Aránytalanul fogytam le, hogyan javíthatok ezen?

Figyelt kérdés
Helyi fogyás nincs, ez világos. Azonban a szomorú tapasztalatom azt bizonyítja, hogy helyi nem fogyás az van. Leadtam 15 kg-ot, sok centi lement a felsőtestemről a hasamról, oldalhájam gyakorlatilag alig maradt. Viszont a combom szinte változatlan. Vaskos és remegős , ami a legcsúnyább az a rajta lévő "lovaglóizom" az oldalán a fenekem alatt. Diétázom (sok zöldség és sovány hús, reggeli teljeskiörlésű müzli) és számolom a kalóriákat is, csinálom már jó ideje Réka comgyakorlatait lábsúllyal, úgyhogy már egész izmos a háj alatt, most belekezdtem Péntek Enikő zónaedzéseibe. Azok jók, vagy Ti mit ajánlotok ,mivel dolgozhatnám le? Esetleg van itt olyan , aki már megküzdött hasonló dologgal? 20/l 180cm/65 kg

2015. máj. 15. 12:26
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem évekig egy számmal nagyobb nadrág kellett, mint felső ruházat... ééééés

nekem a szobabicikli bevált. A combtornáktól erősebb lett a combizmom, de a zsír csak nem ment le ( nem látványosan) . A szobabiciklizést úgy csináltam, hogy egyik nap fél óra, a másik nap másfél óra ( persze az első héten még a 10-15 perc is fárasztó volt :D )

Amikor visszajött rám x kg, az arány nem változott meg, tehát már egy normál ruhaméretem van, nincs gond azóta se.

2015. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
180 centi és 65 kg? Szerintem jó alakod lehet. Ha tudod, hogy nincs helyi fogyás, miért akarsz mégis olyan módszert, amivel "ledolgozhatnád" a kifogásolt részt? Két lehetőséged van. Az egyik, hogy tovább fogysz, ezzel lassan belemászva az alultáplált kategóriába. A másik, hogy elfogadod a testi adottságaidat, nevezetesen, hogy neked azon a ponton kicsit több van, mint amit szeretnél. LÁgy büszke a 15 kiló fogyásra, és örülj, hogy olyan hosszú lábaid vannak, amilyenről sok nő csak álmodozhat.
2015. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lettek látványosan vékonyabbak a lábaim, amikor úszni, görkorizni és biciklizni jártam nyáron.

Szerintem a variáció is segített.


Probálj meg minnél többféle mozgást beiktatni, amik nem erősítő edzések, de a láb sokat mozog.

2015. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem hiszem, hogy csak onnan elmenne, de miután már sokat lefogytam máshonnan, abban reménykedek végre elkezdene a testem hozzányúlni a kényes területhez, úgy látszik ezt tartogatja a legjobban. Kilót magam is teljesen jónak érzem, viszont a látvány meg nem tetszik. 59 cm egy combom egy 83 cm-es csípőhöz ( a medencecsontom alapból szűk) és 70 cm-es derékhez.

2015. máj. 15. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még van felesleg rajtad, tehát van az izmokon háj, akkor nem tehetsz mást, mint sportolsz tovább, és folytatod a diétát.


Egyébként valami normális, lábat terhelő sport (futás, bringázás, görkorizás) hatékonyabbnak tűnik számomra, mint ezek a mindenféle edzések.

2015. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem a szívem csücske a futás, de akkor megpróbálom. Egyszer már elkezdtem, akkor nem tartott túl sokáig a lelkesedés... :D
2015. máj. 15. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg attól még, hogy neked nem tetszik, jó a lábad.


Persze ha beteges divat ideálokat hajszol valaki, és ennek megfelelően egy adott formájú lábra vágyik, miközben a saját testalkata más, akkor mentális téren kell keresni a probléma megoldását. De ugye nem kell egyformán kinézni, nem kell egy testalkathoz hasonlítania minden nőnek.

2015. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a futás nem jött be én azt ajánlom vegyél egy twist steppert, nem a leggyorsabb módszer a fogyásra, de lassan és biztosan használ... szerintem szórakoztatóbb mint futkosni és lehet közbe tévézni. :D
2015. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy bármilyen mozgás mellett lehet hízni és fogyni, ami étrend (kalória bevitel, felhasználás, metabolizmus) kérdése.
2015. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi megint a válaszokat!

Elmegyek futni, étkezem továbbra is egészségesen, valamit mozognom amúgy is kell, aztán vagy bejön vagy nem. :)

2015. máj. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!