Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testkepzavarom van vagy...

Testkepzavarom van vagy tenyleg fogynom kene?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok ,162cm ,45 kg .Eleg sokszor kovernek erzem magam. Szerintetek kene fogynom vagy ne ?!

2015. máj. 16. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Fogyni?

A kórosan sovány kategóriába tartozol! Híznod kéne inkább!

És ha te így kövérnek látod magad, akkor igen, van testkép zavarod, nem is kicsi!

2015. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A megadott adatok alapján nem hinném, hogy el lehetnél hízva. De általánosságban képről jobban meg lehet ezeket állapítani.
2015. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Anorexiás vagy.
2015. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az adatok alapján normál testalkatod van, de mivel én is pont ennyi voltam még 1 éve így tudom hogy 45 kilóval is lehet rossz tested. Lehet lötyögő combod, széles csípőd, ami miatt kövérnek is érezheted magad. De csontból fogyni nem lehet és amitől jobb tested lesz az a sport és edzés, nem a fogyás. Én már 53 kg vagyok, izmosabb, sportosabb, és sokkal jobban nézek ki mint a 45 kilóval.
2015. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

'kövérnek érzem magam'


Ezt fejtsd ki milyen érzés. Hogy lehet ezt érezni?

2015. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Na és milyen lesz a bizonyítványod ? Az eredmény sok mindent elárulhat a testalkatod megfelelőségéről.
2015. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok és 47 kg, szóval tudom, hogy nem kell fogynod! Max az zavarhat, hogy nem vagy elég izmos (ez engem is zavar, sokáig azt gondoltam kövér vagyok, de nem, csak nem vagyok izmos). Sportolj, erősíts és minden jó lesz :)
2015. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, az biztos, de ha tartásod egy semmi, mert még egy muffin felemelése és izommunkának minősül neked, akkor lehetsz löttyedt, kövérnek látszó. Sportolj, mozogj és meg fog szűnni ez, ha kövérnek is látod magad, az nem azért van, mert tényleg az vagy, hanem mert nincs semmi formád.
2015. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
10 eve elsportolokent sportolok:)
2015. máj. 16. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:

S az edződ hagyja, hogy ilyen problémák között őrlődj?


Gratula neki, tehetséges ember kell legyen.

2015. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!