Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üdv. 2,5 nap alatt 6 kilot...

Üdv. 2,5 nap alatt 6 kilot fogytam 177cm-hez mi az idealis testsuly? Most 55 vagyok,57-nel több nem szoktam+ több lenni. Vekony csontozatu vagyok 16L

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 18:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

61-re meghiztam

es ebböl lett 55

de az alap sulyom nem szokott több lenni 57-nel

2015. máj. 22. 11:14
 12/12 Sumiotthon válasza:

Sziasztok


Szerintem lehetetlen 2 nap alatt 6 kilót fogyni, az sosem fogyás.Max. kijön belöled a sok salakanyag és a víz.

De ideás súly sosem lehet egy indexel belöni, több embernek segitettem már lefogyni és mindenki az BMI indexel jön. Bele kell nézni egy tükörbe és ott láthatod honnan kell fogyni. Csontozat persze befolyásolja a súlyt de nem hinném hogy annyira.

Ha bemész egy edzőterembe és beszélsz egy normális edzővel aki több éve segít az embereknek az egyből megmondja hogy honnan lehet fogyni és az mennyi súly vesztés lesz a végén. Mert ugye ha fogysz és tegyük fel terembe végzed az edzést, elején (első két hétbe) sokat fogsz fogyni utána viszont meg fog torpanni, megállni, ez azért van mert az izom is kezd "hízni"

Mert ugye az izom munka fogyaszt majd téged.

Heti két nap is már fogyaszt amúgy, de ha gyors fogyás kell akkor heti 4-5 nap javasolt.

Tömörítve a válasz, szerintem tükörbe néz bele ott láthatod mennyi kellene fogyni vagy hízni.

2021. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!