Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak augusztus...

Hogyan fogyjak augusztus közepéig (kb.3 hónap) 4-5 kg-ot?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok és 52-51 kg, ingadozik ugye. Tudom nem sok,és nem szeretnék hallani az anorexiás leszel stb. szövegekből. 47-48 kg-ra akarok lefogyni, az az álmom. Ez a 3 hónap kényelmes tempó lenne? Tudnátok írni ötleteket? Egyébként már 2 hete elliptikus trénerezek itthon 2 naponta 40 percet, mert annyira nagy felesleg azért nincs rajtam, eddig csak a mozgásért csináltam. Étrend ötleteket írnátok, illetve edzéseket?

Nekem nyárra már van pár tervem:

-1 hétig pl. reggelente megiszom egy turmixot, minden nap mást turmixolnék, és ébredéstől kezdve, felmérném mennyi energiát ad, meddig tartó lendületet ad.

-A trénerezést folytatnám, de naponta.



2015. máj. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kényelmes tempó lenne, igen :) Ami jó, főleg ilyen pici súlyfeleslegnél (amiről nem tudom, hogy van-e, de Te látod, megfelelő testalkat, izomzat, ízlés alapján elképzelhető).

Kísérletezni én is szeretek, Te milyen turmixokra gondoltál?


Étrend ötletem nincs, hisz nem tudom, hogyan szoktál enni, Neked mi a jó. Nagyon sokféleképpen lehet fogyni, egészségesen is.

2015. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

168centi vagyok és 55kg, vékony, látszik a kulcscsontom, s ha felemelem a karom, az alsó bordáim is szembeötlően kirajzolódnak. Ebből kiindulva, erősen gyanítható nálad testképzavar.


A turmixozást úgy gondoltad, hogy csak azt fogyasztanád? Izomzatod milyen? Az ad ugyanis formát a testnek.

2015. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" 168centi vagyok és 55kg, vékony, látszik a kulcscsontom, s ha felemelem a karom, az alsó bordáim is szembeötlően kirajzolódnak. Ebből kiindulva, erősen gyanítható nálad testképzavar. "


Azért mielőtt valamit így kijelentünk kicsit gondolkodjunk már el! Attól mert rajtad egy bizonyos képen oszlik el az 55 kiló még egyáltalán nem biztos, hogy rajta is ugyanúgy, valamint attól mert neked tetszik még nem kell a kérdezőnek is :) A testképzavarral meg ne dobálózzunk, amíg nem értjük, hogy pontosan mi is a pszichológiai háttere :)

Mondom ezt úgy hogy szintén 168 cm és jelenleg 55 kiló vagyok. Én is voltam évekig 48 nem volt testképzavarom, csak szép vékony voltam, most 55 kilóval már nem mondanám magam vékonynak, max átlagosnak vagy karcsúnak. (mint írtam mindenkinek más a vékony és máshogy is oszlik el rajtunk). Hozzáteszem már nem a 48 az én álomalakom sem, de nem szabad ítélkezni, hogy kinek mi tetszik.


Kedves kérdező!

Ha betartod a rendszeres edzést az mindenképpen jót tesz neked, folyamatosan emelheted majd egy kicsit az adagot vagy csinálhatsz utána erősítést, hogy szépen formálódj (nekem bevált). Szerintem ha odafigyelsz az étel MINŐSÉGÉRE akkor sikerül. A lényeg, hogy ne éheztesd magad, mert komoly egészségügyi károkat okozhat (gyomor, bélrendszer, immunrendszer), hanem arra koncentrálj, hogy amit megeszel egészséges legyen.


Sok sikert!

21/L

2015. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a 3 kg-ot könnyedén leadhatod egy hónap vagy másfél hónap alatt is, szerintem felesleges elnyújtani olyan sokáig az egészet.


Vacsorára már csak könnyű salátát egyél egy kis tonhallal vagy csirkehússal.

Igyál sok zöld teát üresen, napi 3 csésze pl.

Edzél minden másnap 40 perc aerob edzést, ahogy mondtad, én ezt kiegészíteném saját súlyos edzéssel is, hogy szép formás legyél.


Így hamar el tudsz érni szép eredményt, és mivel nincs túlsúlyod, nem is kínszenvedős.

2015. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Borsikaaa válasza:

Én a helyedben beterveznék magamnak valami pluszt is én javasolnám a callanetics-et mert ez bár nem izzaszt meg de az alakod formálásában segít. Ezt jegyezd meg: Nem biztos hogy a mérleg azonnaé mutatni fog valamit, gyakran a szemell jobban látni a változát!


Jó edzést!

2015. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostmár 48-49 kg vagyok :)
2015. júl. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!