Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet fogyni 15 kg-t?

Hogy lehet fogyni 15 kg-t?

Figyelt kérdés
sziasztok! El vagyok keseredve mert nagyon sokat hisztam. Nem ismerek magamra.. Ti mivel fogytatok? Bármi jöhet..gyogyszer, zöld tea, diéták stb. Lényeg hogy használjon! Most 165cm 68kg vagyok.

2015. máj. 20. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Részemről:


- Kenyeret, pékárut csak teljes kiőrlésűt veszek, és jóval kevesebbet eszek, mint régebben.

- Csökkentettem a bevitt szénhidrát mennyiségét, és odafigyelek, hogy ezek alacsony glikémiás indexű ételekből kerüljenek be. Emellett növeltem a bevitt fehérje mennyiségét. És rengeteg zöldséget eszek.

- Kiiktattam étrendemből a felesleges cukrokat, nasikat, cukros üdítőket. Csak vizet, és zöld teát, meg gyümölcsteát iszok.

- Tészta csak durum, rizs helyett bulgur. A krumpli tiltólistára került, ahogy a majonéz is.

- Igyekszem minél kevesebb műkaját enni.

- Figyelem a kcal bevitelemet. Jókat eszek, de olyankor jóval többet mozgok.

- Főzelék, galuska, palacsinta liszt helyett zabpehely lisztből készül.

- Jelentősen megnöveltem a mozgás mennyiségét.

2015. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szinte ugyanazt eszem amit előtte (nem épp diétás étrend), csak mindenből fele annyit. Ebéd, vacsi előtt zöld kávé tablettát szedek, szerintem hasznos... és persze többet mozgok, lépcsőzőgép, gyorstempós séták 30-40 percig. Kardió edzés videók vannak youtubeon, minden nap szoktam csinálni azt is. Eddig ez így nálam hatásos.
2015. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy 65-öt.

CH, kalóriaszámítással, odafigyeléssel. Nincsenek csodaszerek, akármennyire is el akarják hitetni veled.

2015. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!