Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Plusz kilók + normál mell,...

Plusz kilók + normál mell, vagy vékony test + semmi mell?

Figyelt kérdés

Vajon melyik a jobb? Jelenleg élvezem hogy van mellem, kerek, találni rá való melltartót is, hurrá, nagy dolog. De van némi háj a combomon, az oldalamon, hasamon. Ha leadom ezeket lemegy a mellem is, ami akkor már nem lesz kerek, összemegy, max a gyerekmelltartó jó rá, normálisból a legkisebb sem... de legalább a testem nem lenne hájas.


Szerintetek melyik a jobb?


2015. máj. 20. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen jo kérdés!

Én most 18 kilót fogytam és bizony meglátszik a mellemen!Bomba testem lett,de semmi önbizalmam a mellem miatt!

2015. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Középút. Normális test, szóval nem vékony, nem duci, hanem közepes, közepes mellekkel. ;Đ
2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a jobb amelyik neked jobb.


Kis felesleg a combodon a hasadon nem számít, ahogy az is mindegy, mekkora melled van.

2015. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lemegy a cicid a fogyástól, csak valószínű. Én úgy gondolom, hogy most van egy vékony testalkatom, szinte bármit felvehetek, kerek a fenekem, 75/B a mellem, hát biztosan nem hizlalnám fel magam plusz 10 kilóval, csak azért, hogy 80/b legyek.
2015. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 47 kilósan se volt kisebb mellem, mint 65 kilósan. Most 53 kg vagyok, de a melltartóméretem 18 éves korom óta nem változott. Van, akinek nagyon lemegy, van, akinek nem. Gyerek méretre max a testépítők hardcore diétájától megy le. De egyébként is jobb normál testalkatúnak lenni valamivel kisebb mellel, mint hájasnak csöccsel.
2015. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj nem csak ez számít. Nekem a legkisebb (gyerek) mell méretem van 25 éves vagyok és 70kg. ÉN fogyózom jelenleg is, de nem vagyok csúnya, megnéznek az utcán, és tudod miért?-Önbizalom, kisugárzás.

Láttam én bomba testű álom nőt is, irigykedtem rá, de sok férfi megnézi, és csak egyszer kell neki. Hidd el, egy igazi férfinek nem CSAK ez számít, inkább sokkal fontosabb, hogy ápolt(szép haj, körmök, ápolt bőr, fogak) normális öltözködés, stb tudd viselni és elfogadni önmagad. Változni lehet és ha úgy gondolod, hogy magad miatt szeretnél fogyj le, vagy akármi, de csak saját magad miatt. Bár, ha nem tudod magad elfogadni sem 100 kilósan, sem 60 kilósan nem fog menni.

Mindenki lehet szép és értékes is, de ha csak el is hiszi magáról, különben az egész életeden át boldogtalan testben s lélekben fogsz élin!

2015. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a soványság+ kis mellre szavazok, bár nekem könnyű mert hiába van nagyobb mellem nagyon csúnya a formája, a mellbimbóim lefele néznek, remélem ha lefogyok mellből képesek lesznek tartani magukat vagy legalábbis nem olyan feltűnően lógnak majd. Én tulajdonképpen jobban szerettem a vékonyságom mint a mellem de mindenki döntse el maga
2015. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindenképpen csinos és finoman izmolt test, akkora mellekkel, amekkorák vannak :D

Voltam már 84 és 63 kiló is, a mellem nem változott, pedig igazán lehetne kisebb, én nem bánnám, de így is megfelel. Legalább van egy gond, ami nekem nincs :P

2015. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
formás izmos test,kevés zsír kis cici nálam a befutó,ha a nagyobb mell de plöttyeteg testtel áll szemben.
2015. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem az utóbbi lenne a választásom

lehet fura, de tetszik a kicsit mell. jobban számít nekem a test alakja (vékony legyen)

2015. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!