Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Flabeloss-al?

Figyelt kérdés
Nagyon mondják, hogy mennyire jó, de én nem tudok benne hinni. Pl: tartós eredménye van?
2015. máj. 21. 15:23
 1/4 anonim válasza:
Szia igen hasznos de ehhez nem csak flabi kell!Ehhez meg felelö éttrend is kell valamint plussz mozgás kell!! De az is jo benne hogy át mozgatja a testet!(saját tapasztalat nagyon hasznosnak találtam) :)
2015. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmetlen, pénzlehúzó de felhájpolt valami (nem edzés).


Tehát eleve, nem az edzés fogyaszt, még az igazi edzések sem, hanem a kalóriadeficit étkezés során. Ugye. :3


Mellette meg normális terhelést kellene adni az izomzatodnak, ami nem a flabelos.


Esetleg a mozgáskoordináción lehetne javítani, ha már ebben a fizikai világban élsz egy testben, érdemes jó állapotban tartani. Persze nem kötelező, de ha ez számít, akkor értelmes edzés és értelmes táplálkozás lenne célszerű.


A flabi egyiket sem elégíti ki. Nem ad étrendet.. és nem edzés.

2015. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
legális csalás.
2015. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 banya0155 válasza:

Szia!

2 hónapja használom a Flabelost. 120 kilóval kezdtem, beszűkült mozgással, letapadt izmokkal, kényszertartással. Tudni kell, hogy nehéz fizikai munkát végzek, emelek... stb

Nos... az első alkalom után, kb. fél óráig bizsergett még a hajhagymám is... Jól esett, úgy éreztem, hogy a világot ki tudnám mozgatni a helyéről. " naponta mentem 2x10 percet. Ma 114 kiló vagyok, átlagos 4-5 centit veszítettem a körfogatomból :). A fenekem megemelkedett, a nyaki, váll, kar problémáim elmúltak. A karom integető izma feszesebb, a hasam laposabb és a combom narancsbőrikéje sokat simult a tokám feszesebb. Fittebb, erősebb és aktívabb vagyok. Bizonyára ez a mozgatás jót tesz az emésztésemnek is mert naponta 2x is használom a wc-t nagy dologra, több folyadékot igényel a szervezetem és így kevesebb ételt tömök magamba (nem mintha előtte zabáltam volna). 2 napja vettem egyet itthonra és magam állítom be az időt, az erősséget, az intenzitást. Különböző gyakorlatokat lehet rajta végezni, súlyokkal, szalagokkal vagy csak a testhelyzet változtatásával. Nekem bevált, segített abban, hogy a súlyom jelentette korlátokat legyűrve elkezdjek egy aktívabb életet. Bizonyára erősít annyit, hogy október környékén futással is kiegészíthessem a mozgásomat.

2015. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!