Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fitness gyakorlatok szivbetegn...

Fitness gyakorlatok szivbetegnek? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Szisztok. En egy 23/L vagyok 162 cm magas es 72kg. Ket eve derült ki, hogy szivritmus zavarom van, na akkortol szedtem fel 22kg-t. Mivel sajnos egyeb okok miatt, eltiltottak az eletem ertelmetol, a sporttol. Kosaraztam, fociztam, tancoltam. Ennek vege. Nagyon zavar ez a sulyfelesleg es leszeretnem adni, nem tudtok valami olyan sportot, amit en is vegezhetnek? Egeszsegesen etkezem (mostmar megint) de a futast sajna nem birom. Itthon szoktam felülest, labemelest meg ilyen szobabeli dolgokat vegezni. Nem akarok gyorsan fogyni, csak latvanyosan. Idom van es nem esznelkül szeretnem. Tehat fitness tippeket varnek, ami hatasos, de nem tul megeröltetö.
2010. febr. 25. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 30/nő vagyok,hasonló gondokkal.Elég sok Dvd-t letöltöttem,és kipróbáltam mire megtaláltam a nekem valókat.

Pilates,Norbi duci tréning(nem nagyon megerőltető)1,2 rész,Leslie Sanson sétái.

Pilatest,és a sétákat megtalálod a Youtub-on,Norbit a Barbara blogshopról töltöttem le.


Ezek segítségével fogytam eddig 10,5 kilót szeptembertől.

Nekem se sietős.Még 5-8 kilót kellene ledobnom,de az már nehezebben megy.


Ma próbáltam aerobicozni(hátha eddzettebb vagyok),de nem megy.Nagyon hamar kifulladok.

Sok sikert,és jó egészséget!

2010. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Norbinak az új dvdje elvileg pont olyanoknak van ktalálva akik nem tudnak ugrabugrálni, viszont szeretnének fogyni.

Karate-fit a címe, mostanában csinálta Norbi, mivel már ő sem ugrálhat a szíve miatt. Szerintem egy própát megér, keress rá a neten. Én még nem próbáltam, de Norbi régebbi tornáival fogyóztam mindig nagy sikerrel, úgyhogy nekem csak jó tapasztalataim vannaka tornáiról.

Amit az előző válaszalo is írt, Leslie Sansone sétálós dvd-i is nagyon jól, engem a 4mérföldes rendesen kifárasztott, de vannak rövidebb távú sétái is.

Sok sikert kívánok!

2010. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat!!!
2010. febr. 26. 12:02
 4/4 anonim válasza:
hasonló a problémám, a válaszok számomra is hasznosak voltak! köszi :)
2010. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!