Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elliptikus trénert használ...

Elliptikus trénert használ valaki fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Elég nagy túlsúlyom van,arra gondoltam hogy napi 30 perc

(Egyenlőre),a gépen,kaját visszafogva,az esti vacsikat leszűkítve,el lehetne érni,júliusig 5 kg fogyást?


2015. máj. 23. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó az elliptikus tréner, én januártól fogytam 22 kilót. A lényeg hogy nem mindegy hogyan használod. 1-es fokozaton semmiképp, akkor csak a lendület visz.

Túl erős sem jó, amikor érzed hogy keményen dolgoznak az izmok, mert akkor sem fog égni a zsír, hiszen az izmokból veszed az energiát.

Legjobb egy olyan fokozat, amikor magasabb már a pulzusod, nagyobb levegőket veszel, de nem lihegsz nagyon, nem kapkodsz levegő után. A legjobb ha csak annyira lihegsz hogy közben tudsz folyamatosan beszélni.

Nagyon fontos hogy 40-60 perc közé essen, és ne állj meg, folyamatosan monoton végezd az aerob edzést.

Lehet akár többször egy héten, viszont lehetőleg ne akkor végezd amikor súlyzós edzést is csinálsz. Ha egy napra teszed a kettőt, akkor az aerob edzést a súlyzós edzés után végezd.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2015. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm a válaszodat.Egyenlőre még hozzá kell szoknom,tegnap vettük,nem sokat birtam még menni rajta,de igyekszem:)Gratulálok a fogyásodhoz!Étrendeden mit változtattál?
2015. máj. 24. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű szénhidrát csak súlyzós edzés után, egyébként semmi nassolás. Fehérje 2g/testsúly kg, zsír a teljes napi kalória 25%-a, a többi összetett szénhidrát.

Hideg kaja szénhidrát csökkentett kenyér, csirkemell sonka, telítetlen zsír miatt kevés light majonéz vagy mogyoró, főétel csirke vagy pulyka rizzsel, barna rizzsel, párolt zöldséggel.

Sok vízivás, sok alvás, multivitamin, magneB6, kalcium, aszkorbinsav. Edzés előtt L-karnitin.

2015. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!