Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek jött be a mindent csak...

Kinek jött be a mindent csak mértékkel diéta?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy nem mondott le cukorról,lisztről és mégis fogyott.
2010. febr. 25. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem használt.


19/L

2010. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én -5-nél járok,és mindent eszem.Tegnap szalonnáztam is,na jó az biztosan nem használt,de tényleg mindent eszem csak mértékkel.Fele adagot szedek,és nincs hiányom semmiből.Mondjuk az édességet egyáltalán nem kívánom 1 hónapja.Bár amúgy sem vagyok az a nagyon édes szájú.
2010. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fogyáshoz.Este mit szoktál enni?Sportolsz is?
2010. febr. 25. 20:04
 4/6 anonim válasza:
nekem nagyon!! 13 kilot fogytam, de nem ettem édességet, csak nagyon ritkán!! ha sportolsz is mellé,akkor sokkal eredményesebb leszel! és nem leszel löttyett a fogyástól!!! este nem ettem, csak néha joghurtot!ennyi:)
2010. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak keveset kellett leadnom még pár éve akkor ezt csináltam, hogy mindenből csak annyit ettem, hogy ne legyek éhes. Sportolni meg nem sportoltam, maximum annyit csináltam, hogy ha kellett valahova mennem akkor a lehető leghosszabb úton mentem, gyalog.
2010. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Estére nem kívánom már a kaját,esetleg egy joghurtot,vagy almát eszem,de 5 körül vacsizom valamit.Általában a déli főtt kajából van még,és abból eszem,bár mi is legyen.Én nem járok el sportolni,hanem itthon van egy stepperem,és azon fél óra,heti néhányszor.Sokkal több lemehetne,ha eljárnék legalább futni,de egyenlőre várom a tavaszt.
2010. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!