Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a tojassargajaval?

Mit csinaljak a tojassargajaval?

Figyelt kérdés
Reggelire 3 tojasfeherjet es egy 1 tojassargajat eszem. Mindig egy poharba rakom a sargajat es berakom a hutobe. De csak all. Nem tudom semmire sem felhasznalni.
2015. máj. 24. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Neked mi segítene, én megoldanám, az tuti...

Először is jobban szeretem a sárgáját, csak kivételes ételek esetében maradnak ki. Ha nagyon muszáj, kávéban iszom meg csak úgy, de az nem a kedvencem, inkább zsírtejet készítek belőle, az gyakran előfordul nálam. Majonézt nem szoktam, "ezersziget öntetet" igen. De a csokiszószt is gazdagítja vagy akár a gyümölcspudingot. Akadnak édességek több tojássárgájával, mint fehérjével.

Van, aki sűrít vele, én nem. Viszont nagyon finom felverni valami édesítővel, igazából a piskóta is így kezdődik. Felverem, citromlevet teszek bele, nekem ez szuper.


De ha nagyon sok maradna ki, simán megsütném és annyi, pontosabban olykor beledobnék párat a tükörtojásaimba.


Annak gond, aki kerüli a zsírt. Ha van egy tojássárgáját szerető valaki a háztartásban, az hasznos.

2015. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írnám, hogy add nekem..


de miért nem eszed meg te?


Teljesen elmebetegség nem megenni a tojás sárgáját.. most figyelmen kívül hagyva, hogy az a jobb része a tojásnak.. bakker, miért nem eszik valaki tojássárgát?


Ilyen szintű kényesség már baj az életben is. Mármint, nyilván lehet kényesen is élni, remélem akik ilyenek azok is boldogok persze a legjobbat kívánom mindenkinek, de azt nem értem miért kell direkt normáltalannak lenni :D


- egészséges

- finom

- alacsony inzulinválaszú, vitamindús (lehetne részletezni még miért egészséges)


Akkor hogy lehet meghagyni pont a tojás sárgáját? Nem szereted? De 3-ból egyet megeszel.. hizlal? Kamu. Koleszterin van benne? Ez is kamun alapul.. edd meg.


Csinálj belőle krémet, tojástejet, vagy csak simán edd meg nyersen, sütve.. jóféle táplálék az.

2015. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem eszed meg?
2015. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha sehogy nem akarod megenni, csinálj belőle tojáslikőrt. Itt egy recept, ebbe pont csak sárgája kell.

[link]

2015. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan edd meg. Kell zsír is a szervezetnek
2015. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én könnyű helyzetben vagyok, mert én csak a fehér részét szeretem, férjem meg csak a sárgáját, így ha egyedül vagyok itthon, félre rakom neki. Esetlen nincs senki a családban aki szeretné?

Ha lány vagy, akkor készíthetsz belőle hajpakolást.

2015. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!