Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek az adatok szerint nagyon...

Ezek az adatok szerint nagyon kövér vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom, néhány kicsit sok... Ha van időtök, írhatnátok tippeket, hogyan tudnék pár centit lefaragni (persze tudom, hogy nincs helyi zsírégetés).


Magasság: 172 cm

Súly: 67.5 kg

Mellbőség: 89 cm

Derék: 74 cm

Csípő: 94 cm

14/L



2015. máj. 25. 15:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
feljlodik meg a szervezeted, ne akard elrontani ilyen fogyokuras hulyesegekkel.. teljesen jo vagy igy!
2015. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van rajtad némi felesleg, de nem vészes. Egy ilyen magas lány (nő) esetében testalkattól függően 55-65 kg az ideális súly.
2015. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ne egyél szemetet, főleg ne fölösleges mennyiségben. Pont ilyen egyszerű.


Azért hízik el az emberek egy jó része, mert olyan hulladékokat esznek, amikre nincsen szükségük, sőt megbetegítőek de élvezik az ízüket. Tehát döntenek.


De ez a döntés teljesen karcsú embereknél is megvan, amikor rákbetegségig eszik magukat csak azért, mert nem híznak el az ócska kajáktól.


Tehát mindenki dönt: egészséges, friss és jó táplálékokat fogyaszt, nem mértéktelenül vagy jóval ízesebb, cukrosabb vagy divatosabb, függőséget okozó 'mesterséges' élelmiszereket, tejtermékeket és gabonákat, feldolgozott szemetet gyakorlatilag, és több betegséget, súlyproblémát vállal.


Egyik döntés sem rossz! Már ha valaki felelősségteljesen meghozza.

2015. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyókúrázni! Életmódot szeretnék váltani, megpróbálok majd egészségesen étkezni (amennyire ezt gyerekként megtehetem), sok vizet inni és rendszeresen sportolni, mert most csak hébe-hóba edzek 1 órát... Esetleg ha van ezzel kapcsolatos tippetek, annak örülnék. :)
2015. máj. 25. 15:32
 5/22 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ha gyerekeket lehet betegre etetni, akkor egészségesen is szabadna enniük.


Személy szerint minden gyereket minimum paleózásra fognék, mert semmilyen ócska kajára és betegségekre tényleg semmi szükség. Senkinek sem jók az anyagcserezavarok, akkor ennek fényében kellene alakítani a táplálkozást is.


Ehelyett ma a kenyér és valamilyen tejtermékek számítanak alapélelmiszereknek, és általános fogyasztási cikkek lettek a feldolgozott élelmiszerek. Igazából ez katasztrófa.

2015. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagyon konnyu gyerekkent is egeszsegesebben taplalkozni. Egyel kevesebb pekarut, fott tesztat, sult krumplit, rizst, egyel tobb sovany hust, zoldseget, gyumolcsot, hagyd el a csokit, nasit, uditoket.


Es sportolj amennyit csak birsz. Nagyon fiatal vagy, nem maradtal le meg semmirol.

2015. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 KJUsul ***** válasza:

Még nincs semmi tragikus, de jól érzed, hogy ideje változtatni.

1.) Az ételeid nagyjából 70%-a legyen zöldségféle. Próbáld meg az egynemű ételeket fogyasztani, ha le tudsz mondani a húsról még jobb, ha nem, akkor inkább zöldség körettel edd a húst, mint bármi mással. A többi ételt is tekintsd főételnek és egyél hozzá sok zöldséget: rizs, tészta, krumpli stb....

2.) Reggelire nyers gyümölcs! Esetleg aszalt ha nasizni akarsz. És ha van rá anyagi keret.

3.) A mozgás fontos, főleg a te korodban. Nem kell órákat kínozni magad. A lényeg, hogy megszokd a rendszerességet. Vagyis ne hébe-hóba hanem minden nap mozogj. Ha nehéz akkor kezdd negyed órával. És lassan havonta emeld az adagot, ahogyan jól esik. Legjobb egy kis hasprés (nem felülés!), ugrálós torna kombinációja. Úszás, biciklizés. Ha van lehetőség. Úszni elég egy 25 m-esben napi 5 hosszal kezdeni és emelni lassan. Biciklizés akár 2-3 kilóméterrel is kezdheted és emelheted fokozatosan. Nem kell agyonkínozni magad, lényeg a rendszeresség.


KB ennyi lenne a tanácsom.

2015. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

"ha le tudsz mondani a húsról még jobb,"


Eszedbe ne jusson, a legnagyobb hulyeseg amit csinalhatsz.

2015. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 KJUsul ***** válasza:

Kicsit félreérthető voltam: természetesen a rizs, krumpli, tészta tekintendő főételnek és hozzá jön a zöldség köret. Mint írtam 70% legyen a zöldség. Akár mérleggel ki is mérheted dekára, ha van otthon.


Káposzta párolva isteni, cukkini enyhén ropogósra sütve. Zöldséggyökér nem csak zöldség csodálatos gyógynövény is, jobb, mint a ginseng. Sárgarépa, brokkoli, karfiol, kukorica nyersen és párolva is isteni, megfelelően fűszerezve. Paprika, paradicsom elengedhetetlen. Avokádó elég drága de elképesztően hasznos zsírforrás, ugyanis arra s van szüksége a szervezetnek! Az avokádó zsírja szinte egy az egyben felszívódik, nem rakódik le. Ha például húst eszel, akkor valójában egyetlen gramm fehérje sem kerül felszívódásra: a szervezet alkotó elemeire bontja, az izomzat növekedését serkentő elemeket felhasználja a többiből meg zsírt raktároz mert nem tud mit kezdeni vele. Ugyanis a szervezet maga állítja elő magának a fehérjét, nemcsak a bevitt húsból, hanem minden más ételből is. Ha nem így lenne, minden vegetáriánus állandóan beteg lenne és vitamin meg fehérje hiányos de persze erről szó sincs.


Még egy fontos dolog kimaradt a magok: szezámmag, nyers mogyoró, nyers napraforgó (nem pirított), hozzáadva akár salátához nagyon egészséges és biztosítja a megfelelő zsiradékot, illó olajakat, kalciumot stb.


Kb még ennyit tudtam hozzátenni.

2015. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 KJUsul ***** válasza:
A mcdonaldos, pizzázós gGMO mérgeket meg felejtsd el! Végleg, örökre, ámen. Egy gramm is méreg!
2015. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!