Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normál a test súlyom?

SeSe1234 kérdése:

Normál a test súlyom?

Figyelt kérdés
11,5 vagyok, 51 kg, és 155 cm... Nem tudom hogy normál vagyok vagy nem. Anyukám azt mondja hogy dagi vagyok (kösz) Apukám meg azt mondja hogy csak nőiesedek. Létszi a helyesírásomat ne kritizáljátok mert már 2,5 éve külföldön élek.

2015. máj. 31. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagi, de nem is vagy sovány.

Mivel még nagyon fiatal vagy, most még nagyon sokat fogsz változni. Általában ilyenkor felváltva gyarapodik a súly és nő a magasság. Szóval nem kell fogyóznod. Majd megnyúlsz és akkor vékonyabb leszel. Csak figyel oda, hogy ne zabálj, ne nassolj, ne igyál cukros löttyöket. Mozogj rendszeresen.

2015. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szóval apának volt igaza. És egyébként táncolok és focizok szoval... akkor nincs bajom... ;p
2015. máj. 31. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt lennél, akkor jó súly lenne, 11 évesen viszont még csak elkezdtél fejlődni, ezért picit sok. Viszonyításképpen:

17 éves vagyok, 160 cm, 46 kg, ez már sokaknak túl vékony.

Húgom 12 éves, 160 cm, 53 kg, ez viszont nagyon meglátszik rajta sajnos! Mivel elkezdtél serdülni, most sokkal gyorsabban felszaladnak rád a kilók. Próbáld meg tartani ezt a súlyt és akkor hozzá fogsz nőni :)

2015. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!