Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A többség mért koplalással...

A többség mért koplalással akar lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem tudom egyszerűen megérteni hogy ebben mi a jó állandóan éhesnek lenni ájuldozni betegnek lenni aztán hamar visszaszedni meg löttyedt bőrűnek lenni mégis annyi ilyen kérdést látok itt hogy az egyszerűen hihetetlen. Én is szeretnék 55 kiló lenni nyárra (van rajtam felesleg bőven 78 kilósan) de mégse az az első gondolatom hogy akkor most 2 hétig vagy ezentúl állandóan nem eszek szinte semmit....majd bombaformába kerülök jövőre akkor is lesz strandszezon. Az még meg felfoghatatlanabb hogy egy csomónak az a kevés is péksütemény meg cukros sz*rok.
2015. jún. 1. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező. Egyetértek veled, hogy nem jó, vagyis rossrosszog a koplalól fogyókúra. Őszintén szólva én is beleestem nem is egyszer, és 1-2 hét alatt le is ment 4-5 kgkg, ami gyorsan vissza is jött. Én is csak utólag tanultam a hibáimból. Most már edzek, és sokszor eszek kisebb adagokat. Ezzel így heti 3-4 dkg- ot fogyok, de megéri. Valóban sokkal formásabb vagyok, mint amilyen a gyors, koplalós fogyókúrával voltam.

Szerintem a többség azért akar koplalással lefogyni, mert el vannak keseredce, és türelmetlenek az alakjuk miatt.

Remélem megfelel amit írtam :)

2015. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert lusta dögök.
2015. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem, hogy hogy van ennyi időd mással foglalkozni!


S nem tudom egyszerűen megérteni, hogy téged miért zavar idegen emberek döntése?

2015. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert gyorsan akarnak látványos eredményt elérni. Vagy valamilyen konkrét időpontra akarnak jó formába kerülni és későn kapnak észbe vagy egyszerűen nincs bennük kitartás.
2015. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, amúgy ha rendesebben koplalnak, pont hogy nincs éhség.

Az egyik ok, hogy nem lát, nem ismer jobb megoldást, fogalma sincs a helyes táplálkozásról, mert az sehol sem tanítják és rengeteget kell kutakodni és kísérletezni, hogy rájöjjünk, hogyan kell. Talán az étrendjét sem akarja feladni hosszútávon, egy kemény, de gyors koplalásos fogyásra viszont még hajlandó és képes. Lehet, hogy nem sokaknak jön be, de van, akinek igen, na az olyan valószínűleg úgy gondolja utólag, hogy megérte.


Nyilván fontos,hogy együnk azért, ha keveset is s legalább a fehérje legyen meg, ne cukrokkal koplaljunk már, komolyan. Az számomra erősen mazochista dolog, kegyetlenül éhes lennék úgy. Ha én koplalnék, az zsírral és némi fehérjével menne, minimális szénhidráttal (napi 9 grammra képes vagyok, próbáltam). Jóllakott lennék s jókat ennék, az nekem fontos. Aztán a 2. napon a testem rájönne, hogy nem akar gyalogolni napi 1000 kalóriából s elkezdené lekapcsolni a világítást meg ilyesmit, hogy motiváljon az evésre. Ő ilyen. Na ezért nem tudok én koplalni, bár egyszer ment 4,5 napig. Érdekes volt. Nem hiszem, hogy a súlyomra nagy hatással volt, de nem azért csináltam.

2015. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
jaj most magad fényezed? :D
2015. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Én csak azt nem értem, más ezen miért háborodik fel mindig ennyire? Nem teljesen mindegy neked, más hogyan fogy le?
2015. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!