Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak gyorsan, és...

Hogyan fogyjak gyorsan, és olcsón?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vidéken lakom, és 2 hónap múlva költözök fel budapestre a tesómhoz, és van rajtam pár kiló fölösleg azt meg le szeretném dobni, mert nem szeretnék így föl menni. szóval arra gondoltam, hogy írhatnátok egy pár kaját, hogy mit egyek, és miből mennyit, és mikor, és hogy mennyit mozogjak, és mit. :) 18/F
2015. jún. 1. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én elég olcsón fogyok, mivel elég szegények vagyunk jelenleg, plusz az ízlésem és a nekem ideális módszer se feltétlenül drága.

Olcsó zöldségek (egyre többnek van itt a szezonja), kókuszzsír, tojás, olcsóbb olajos magvak, ezeket eszem, igen elégedetten. Ha egészen máshogyan jó Neked, mint nekem, akkor is alkalmazhatod ezek némelyikét, főleg a zöldségeket s a házi tojást is ajánlom, persze ha valami jobbféle húst eszel, az is OK.


Miből mennyit és mikor? Ezt nem tudhatom. Még saját magam esetében is idő volt, míg kialakult, bár a mennyit egyszerű, annyit, hogy ne legyek éhes. S akkor, ha éhes vagyok, természetesen. De kellhet némi kísérletezés, hogy hova érdemes tenni a mekkora vacsorát, hogy ne éhezz meg pont lefekvésre...

2015. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2015. jún. 1. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel adatokat nem irtal, nem tudok nagyon mast ajanlani, hogy iktasd be a rendszeres sportot a napjaidba. Kerulj mindenfele cukros elelmiszert es italt es alkoholt is. Amugy kisebb tulsulybol nehezebb fogyni, szoval ne add fel hamar ha nem latsz eredmenyt az elso par heten!
2015. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
gyorsan nem lehet fogyni....mert csak vizet veszítesz ami vissza fog jönni..kitartó sportolással és étkezéssel lehet
2015. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kisebb túlsúlyból miért nehezebb fogyni?
2015. jún. 2. 00:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kevesebb testsúlyú embernek alacsonyabb a kalóriaigénye, kevesebb energia kell a szervezetnek a fenntartásához. Ahogy kevesebb lesz a súlyod, kevesebb lesz az alapanyagcseréd is.
2015. jún. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Pesten senkit nem zavar, hogy nem vagy tökéletesen vékony, ez nem falu hogy mindenki a másikkal foglalkozzon. A legolcsóbb egyébként, hogy nem eszel semmit. Ha meg normálisan akarod, válassz egy szimpatikus diétát.
2015. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ketonég diéta.
2015. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A ketogén nem mindenkinek egyszerű s nem mindenki fogy vele már az első hónapban (sokan persze igen), főleg pár kilóért nem igazán éri meg belemászni, amúgy jó dolog, igen, én hosszú távra tervezek vele.

De a sima szénhidrátszegény étrend is segíthet s egészségesebb is, mint az átlagember táplálkozása, bár nyilván számít, hogy konkrétan mit eszünk.

2015. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!