Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a fogyásna...

Hogyan kezdjek neki a fogyásnak? Utálom már a testem!

Figyelt kérdés

Évek alatt sokszor próbáltam már figyelni az étkezésemre és a sportra, de sosem sikerült :S Itthon sosincs olyan kaja, ami segítené az embert a fogyásban... Állandóan tészta van, főzelék, meg ilyen hülyeségek. Arra pedig a suli alatt nem volt időm, hogy külön főzőcskézzek magamnak minden áldott nap.

A sport pedig kimerül abban, hogy a szobámban ugrabugrálok hülye videókra, mert anya nem szívesen enged ki erre a környékre sem biciklizni, sem futni, sem semmit csinálni.

Valaki segítsen nekem, hogy mit kéne csinálnom :S Nem is a súlyommal van gond, hanem a hájas karommal és hasammal, és a fokhagymagerezd fenekemmel. Semmi alakom nincs :S


Előre is köszi!!!

18/L

173 cm

66 kg


2015. jún. 2. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A tészta meg a főzelék nem hülyeség.

Nem az a jó táplálkozás, ha csak csirkét meg salátát eszel.

Egyél mindenfélét, de figyel oda az adagokra.

Pocak azoknál szokott lenni, akiknél a kajával van gond. Sok édességet eszel? Nassolsz? Iszol üdítőket? Ezeket hagyd el.

Az otthoni torna is nagyon hatásos tud lenni. Talán nem jó videókat választasz, vagy nem jól csinálod, hiszen eleve nem nagy kedvvel csinálod, úgy tűnik.

Miért nem mehetsz futni? Nappal sem engednek ki? :S

2015. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbálok nem nassolni, nem azzal van a baj. Tudom, hogy a tészta sem hülyeség, csak nyilván egy nagy tál salátával jól laknék, két szúrásnyi tésztával meg nem, és ugye ezek kb. egyforma kalóriák. Éhezni meg egyszerűen nem fogok és nem is akarok. És ilyenkor tökre elhagy a motivációm, mert nem érzek semmi lehetőséget magam körül.

Hát nem nagyon örül neki anyu ha kimegyek. Mert a kamionok járkálnak errefelé, a szántóföldön kóborkutyák szaladgálnak, meg pletykálnak össze-vissza h milyen szervkereskedők vannak itt..

2015. jún. 2. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nem a legideálisabb a hely. Az úton én sem szeretném, ha futnál vagy bicikliznél az autók között.

Nincs valamilyen sportpálya a közelben? A suli sportpályája? Udvarotok nincs?

2015. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A suli általában délutánra véget ér esete fele meg lehet főzőcskézni én is azt csináltam amikor kolis voltam másnap meg vittem magammal a hagymás májat, csirkeaprólékos pörit, sült husit stb bár lehet én szerencsés voltam hogy a büfés néni mindig meg melegítette nekem nem tudom. Nálunk is otthon csak fehér kenyér meg mindenféle felvágott van (nem véletlenül voltam 80 kiló) de sok sok noszogatásra végre olyat is vettek amit kértem pl zabpehely tk kenyér tonhalkonzerv, amit meg nem azt mentem és megvettem magamnak mert pl a durum tésztát rajtam kívűl senki se szerette.

A közeledbe nincs konditerem? Szerintem neked nem torna videózni kéne hanem erősíteni az izmokat

2015. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, én konditeremről nem tudok, de tényleg :S Viszont van egy nagy füves pálya, de ott általában a meccsekre edzenek, nem tudom... közöttük nem szeretnék futkározni, körbe-körbe... Viszont ez csak az én gyávaságom, kifogásom :D
2015. jún. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!