Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt lefogyhatok?

1 év alatt lefogyhatok?

Figyelt kérdés

160 cm és 85 kg vagyok. Jövő nyárra (kb június végéig) szeretnék lefogyni 20-25 kg-ot.

Életmódok váltok egészségesen étkezem, édességeket elhagyom. Tornázni fogok vagy biciklizni (futni nem bírok ekkora súllyal).

23/L


2015. jún. 7. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónap alatt fogytam 20 kilót. Le lehet.
2015. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%
Egyértelmű. Én 4 hónap alatt 10et. Hajrá!
2015. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
kevesebb ido alatt is lelehet, de eltokeltseg kell hozza
2015. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
persze hogy le. én két hónap alatt fogytam 12 kilót, és nem éheztettem magam, csak rengeteget mozogtam, nem ettem szénhidrátot, finomított cukrot
2015. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Első:5 hónap alatt 20 kilót hogyan???
2015. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Reális, de hogy Neked mennyi fog-e ennyitől, azt nem tudhatjuk, csak mert valaki pl. tud elég keveset enni jó étrend mellett, nem jelenti azt, hogy mindenki így van vele. Mindenesetre jó irány, ha komolyan gondolod, szinte tuti, hogy sikerre vezet :)
2015. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
nem az első vagyok, de anno én is fogytam 5 hónap alatt 20 kilót, de szeretném hozzátenni, hogy bőven volt miből és még utána is volt rajtam felesleg
2015. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 1 válaszoló, leírod a módszeredet? Kíváncsi vagyok rá.

Most én is diétázom, 1200 kalóriás étrenden vagyok, minőségi kajákkal (hús, tojás, zöldség, gyümölcs, tejtermék) + napi szinten torna. Így kb. heti 1 kg fogyást igér, meglátjuk.

Kérdező, hasonló módszerrel bőven sikerülni fog neked is, jóval rövidebb idő alatt is, mint egy év. Sok sikert, és kitartást hozzá! Hajrá! :)

2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

igaz nem az első vagyok de válaszolok én is. én 800-1000 kalóriás étrenden vagyok, sovány húsok, halak, marha, csirkemell, rengeteg zöldség, tejtermék, vitaminok, szinte semmi szénhidrát. persze azért hetente egyszer bűnözöm, de szerintem ennyi kell.


Mozgások: heti kétszer két óra tánc, heti kétszer egy óra lovaglás, heti négyszer fél óra futás, heti egyszer valami szabadtéri tevékenység, ez nyáron úszás, túrázás,strandröplabda, görkorcsolya, biciklizés, télen jégkorcsolya, aerobic, konditerem. egy pihenő napom van a héten.

2015. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Szénhidrátmentes diétával le lehet adni néhány hónap alatt 10-15kg-ot. Utána sport (akkor már könnyebben fog menni a mozgás). És utána a sportot nem abbahagyni.
2015. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!