Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek igy lefogyhatok 5...

Szerintetek igy lefogyhatok 5 honap alatt 20kgt?

Figyelt kérdés

Minden este 1,5- 2 ora gyaloglas,

Reggeli: natur tejben főtt zabpehely mazsolával, kávé vagy gyümölcs


Tizorai: valamilyen gyülölcs, sajt


Ebéd: saláta, tojás, habarás nélküli levesek, főzelékek


Uzsi: zöldségek, sajt


Vacsi: saláta, rantotta, tukortojas, főttojás



2014. aug. 25. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hús?
2014. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem valószínű, de hogy sikeresen tönkre fogod vele tenni a szervezeted, az biztos.
2014. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vegetáriánus vagyok de ezzel mért teszem tönkre a szervezetem?
2014. aug. 25. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapjába véve az összes étkezés jó de egyben sz*r, ali viszel be makro- és mikrotápanyagokat, még szerencse, hogy tojást eszel.
2014. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 *Victorique* válasza:

Halat sem eszel? :$

Amúgy a kávé csak cukor nélkül, vagy édesítő, esetleg méz.

A mazsola, aszalt gyümölcsök szintén nagyon cukrosak, inkább friss gyümit tegyél a zabpehelybe.

A sajt sem mindegy, hogy milyet választasz.

Ja és délig simán ehetsz gabonaféléket, ne sanyargasd magad ennyire, mert ettől csak falási rohamok jönnek majd rád. Vagy összeesel.


Gyaloglás helyett inkább futás vagy úszás, vagy felváltva futás-séta.

2014. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem valoszinu.


Ettol sokkal intenzivebb sport kellene. Meg aztan azt sem irtad hany kilo vagy es milyen magas es ferfi vagy no.

2014. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
162cm 70 kg
2014. aug. 25. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges a 20 kg, elégedj meg a 10-zel. Lötyögni fogsz különben a bőrödben, mintha szabadidő ruhában járnál. Nem látni az étkezéseknél a rostanyagokat, amik a normális bélműködést biztosítanák. Teljesen hiányzanak a mennyiségek, pedig azon múlik minden. Pontosan ki kell adagolni a mennyiségeket, akkor számítható a bevitt kalória is. Napi 2 liter folyadék (ételben levővel együtt) mindenképpen biztosítandó. Ezen túlmenően erősen meghúzott derékszíj, betervezett étkezések közti éhségérzetnél 1 pohár víz.
2014. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szerintem ha vegetáriánus vagy, akkor jó az, csak figyelj rá, hogy egyél halat, és bármilyen fura szénhidrátokra is szüksége van a szervezetednek, szóval mondjuk a főzelékhez megehetsz nyugdtan 1-2 szelet barna-rozskenyeret,segíti a felszívódást. Viszont a mozgás is fontosabb mint bárki hinné. Ha este gyalogolsz két órát az nagyon jó, viszont otthon edzzened kéne, súlyzóval karizmot, hasizmozni, felülések-fekvők-guggolás felállás (fontos, hogy pontosan végezd, különben tropára megy a térded), tehát mint látod arra gondolok, hogy az izmaidat folyamatosan dolgoztasd, egyrészt ha nem teszed akkor mielőtt zsírt adnál le, az izmaid fognak csökkenni, másrészt segíti a fogyást, harmadrészt pedig tulajdonképpen az izmaink adják a formáinkat.;) És szerintem jó, ha kitűzöl magad elé egy magasabb célt, vagyis jó az a 20 kg, csak ne kapkodd el a fogyást! Nem jó ha csak hirtelen fogysz, márcsak azért se, mert csúnyán lógni fog a bőröd.

Ez csak az én véleményem, de szerintem beválik.

2014. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd minden nap csinálok egy kisebb edzést otthon. Köszi a biztatast!:)
2014. aug. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!