Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kevesebbet eszek mint...

Ha kevesebbet eszek mint korábban és elhagyom a nassolást akkor le fogom fogyni a feleslegem?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok.181 cm és 75 kg.A derekamon van egy kis felesleg.igaz nem sok,van.És hát itt van a strandszezon meg a csajok....

Mikorra tudom lefogyni a kb 5 kg felesleget így?


2015. jún. 16. 17:30
 1/3 anonim válasza:

Persze!

Csak így tudod leadni a felesleget és sehogy máshogy.


Sokan már eleve ostobán úgy állnak hozzá, hogy azt a kaját és csodaszert keresik amivel lefogyhatnak.

Marhaság!

A fogyás lényege a csökkentett kajamennyiség.

Ennyi!


És hogy mennyivel kell csökkenteni a mennyiséget azt sajnos neked kell kikísérletezned, miután mindenki más és más mértékben hízékony.

2015. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát én eddig rengeteget ettem évekig.És akkor amikor megkívántam.Meg a napi 1 tábla csoki is megvolt.Ennek ellenére nincs sok felesleg rajtam.Kezdetnek elhagyom az édességet a fehér kenyeret,és kíséletezek az ételadagokkal.
2015. jún. 16. 20:44
 3/3 anonim válasza:
Az 5 kg ezen a nyáron nem biztos hogy meglesz ha megis akkor csak izomvesztéssel. De ha fehér lisztet, cukrot elhagyod akkor jó uton jársz. A szénhidrátot napi 150g környékére lődd be és ha a fogyás stagnál akkor csökkentsd. A zsír bevitelt tatsd alacsonyan, a fehérje bevitelt próbáld növelni.
2015. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!