Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a narancsbőr...

H.encsiii kérdése:

Mit tegyek a narancsbőr ellen? Hogyan tudnék fogyni a combomra?

Figyelt kérdés

13éves vagyok és már most kezd kialakulni a narancs borom.Szerintem gáz éa elszeretném tüntetni,segitenetek.



Sok mindent probáltam de semmi valahog még mindig pufóka a combom.Nem szeretnék izmosodni de fogyni igen.Sokat rtambulinozok és tornázok de csak izmosodik.Régebben jártam focira is attól kicsit fogytam de izmosodtam is...Sehogy sem jó


2015. jún. 21. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok viz, sport, cukor es tul sok szenhidrat kerulese,hideg/meleg valtozuhany, tekercseles kremmel (pl evelin 3d fat burn) , szauna
2015. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És miért baj, ha izmosabb lett?

Annyira nagyon izmos akkor sem lesz, ha direkt azt szeretnéd, mert az iszonyatosan sok munka és nagyon szigorú diéta eredménye lehet csak. Csak úgy a mozgástól nem leszel durván izmos.

2015. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak ( 14/L ) szerintem diétázz és mozogj is de a lényeg hogy kevesebbet egyél egészségesebben és akkor mindenhonnan fogsz fogyni , combból is .
2015. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!