Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Jó ahogy...

Fogyni szeretnék! Jó ahogy csinálom?

Figyelt kérdés
171cm vagyok és 76 kg. Le szeretnék fogyni 62kg-ra. 2 hete elkezdtem sok gyümölcsöt, zöldséget enni ebédre is salátákat eszek, vacsorára bonett kenyeret és ezt így váltogatva, uzsonnára vagy tízóraira pedig valami gyümölcsöt. Édességet,tésztafélét,kenyeret egyáltalán nem eszek. kb egy nap 800-1000 kalóriát eszek meg. Így le tudok fogyni? ezek mellé mit sportoljak, hogy a combom ne lötyögjön hanem szép feszes legyen?

2014. jún. 7. 13:23
 1/6 anonim válasza:

A kalóriás dolgokhoz nem értek, de sport:

Kerékpár.. fokozottan nagyobb táv, és olyan feszes lesz a combod sőt inkább a vádlid, hogy az csak na:)

2014. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Iktasd ki a tejtermékeket, gabonát, és igazából az abonett sem a legjobb... Egyél sok húst, halat, gyümölcsöt csak keveset(!!!) és tojást is.
2014. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért pont a fehérjétől fél mindenki?

Kérdező: miért nincs hús az étrendedben? A köztudatban a hús egy egészségtelen hízlaló ételként szerepel?

2014. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem kevés kalóriát viszel be.

kevés gyümölcsöt egyél, abonettet felejtsd el, vacsira sovány hús+zöldség, vagy fehérjeturmix. nem kell félni a fehérjétől, hiszen attól izmosodsz...

biciklizés, futás, guggolás, ugrókötelezés...ezek is jók a combiknak.

2014. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is a hústól való félelem a legnagyobb baj, hanem a zsírtól. A zsír nem hizlal, nincs ilyen üzenete a test számára, nem kezdi el raktározni. Erre csak a szénhidrát képes, és még olyan anyagok, amik befolyásolják az inzulinszintet, ami az elraktározásért is felel.. Ha valakinek áll a fogyása, még tovább csökkentheti a szénhidráttartalmat, és ha még mindig simogatta a sovány tejtermékeket, tüntesse el az összeset. Húsból sem kell többet zabálni, mint a zsírból, nyilván nem fehérjetúltengést szeretnénk elérni. Ha keményebb izommunkát választasz, hozzá fog igazodni az éhség úgyis. Felesleges éhséget több szénhidrát csinál, ebből a szempontból is célszerű pont a gyümölcsöt csinnyán. Ha szereted a fanyar dolgokat egyél cserkót, meggyet, ribizlit, szedret, málnát, jostát, egrest, ilyeneket. De ne banánt, őszibarackot, dinnyét, mert ezek szétrúgják a vércukor szintet, és 4 óra múlva már ennék, holott minek..

Kellemesen zsíros húsokkal, zöldségekkel, gombákkal, kevéske magvakkal, óvatos gyümöllcsel hajítottam le 44 kilót 1 év alatt, első 3 hónap volt 25 kiló, majd lefeküdt szépen lassan a fogyási ütem. Valamivel többet sportoltam, de nem szakadtam meg. Irreleváns dolog volt. 32 éves vagyok, hangsúlyozom mindig nagyon hízékony voltam, fogyni meg szinte sosem sikerült.

Lehet enni húst, nem kell sokat, és mindig legye állatizsír bevitel is. Egy darabka szalonna, vagy valami ami eleve tartalmaz kellően (oldalas, kolbász, tepertő). Kérődző jószágok húsa pedig gazdagabb egyéb fontos anyagokban, gazdagabb, mint a hófehér csirkemellé.

2014. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kevés kalóriát viszel be, ez szinte biztos. Fontos, hogy nézd mit eszel meg, de fontosabb a mennyiség. Tőlem régebben kifejezetten kérték, hogy kéthetente dobjak be valami süteményt, vagy akármit amit akarok, mert ez nem befolyásol semmit, ha a megszokott hétköznapokban kitartó vagy. Szóval: Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár, és vacsorázz, mint egy koldus!
2014. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!