Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogyok ilyen gyorsan?

Miért fogyok ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Napi kcal bevitel:1200

edzés:3-4km futás


Mielőtt belekzdtem a fogyókúrába naponta 2000-3000kcalt is bevittem vagy valami ilyesmi..pontosra nem tudom,mert nagyon sokat zabáltam.na mindegy,a lényeg,hogy kevesebb,mint egy hét alatt simán lement 5kg és szerintem ez alig egy hét alatt nagyon sok.tudom,hogy ennek örülni kéne,de,ha ilyen gyorsan fogyok nem kizárható,hogy ilyen gyorsan vissza is jön. mi az oka a gyors fogyásomnak?mással is előfordult már ilyen?


2015. jún. 22. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vízből es izomból fogytál szerintem
2015. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adj még paramétert, felesleg, nem, étrend szénhidrátszegénysége...

Az első héten éppenséggel lehet ennyit fogyni, de nem tipikus. Ha szénhidrátszegényen eszel és lemeríted a glikogénraktáraidat, az jelent egypár kiló vizet, s mivel kevesebbet eszel, a salakanyag is lehet kevesebb, mint régen...

Az első hét teljesen más lehet, mint a többi, most még ne aggódj, bár azért ehetnél többet, ez elég kevés, de Te tudod.

Én 2 nap alatt is tudok 2 kilót veszteni, mozgás nélkül, ha egy evősebb, szénhidrátosabb nap után 2 szénhidrátszegényet tartok, minimális kalóriadeficittel. Víz és salakanyag.

2015. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első héten mindenki ennyit fogy , én 168cm és 63kg voltam egy hét alatt ment le rólam négy kiló , azután pár napig stagnált és most úgy heti 1kg körul fogyok 3.héten 57kg ez mindenkinél így van de valószínu hogy nem zsírt vesztettél
2015. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kevesebb szénhidrát bevitel miatt az izom és a máj glikogén raktárai csökkennek, ami így kevesebb vizet köt meg. A diéta első heteiben bekövetkező hirtelen, nagyobb mennyiségű tömegvesztés legnagyobb része szimplán csak víz. Ettől függetlenül látható lehet, hiszen az izmok mérete csökken, illetve valamennyire a bőr alatt megkötött víz menyisége is, főleg ha a sót is hanyagolod.


Ugyan ez igaz fordítva is, egy szénhidrát töltésnél pár nap alatt felugrik több kiló is.

2015. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hónap után nézd meg meg 2..3.. 12... és oszd el átlagba.. ha kitartasz addig ameddig kell biztos nem heti 5re jön ki :D
2015. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy súlyfeleslegnél 2 hét alatt 9 kilót fogytam, ebből kb 3 lehetett zsír, a maradék 6 víz volt amit a szervezet köt meg, ha sok szénhidrátot eszel.
2015. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!