Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékonyítani szeretnék, meg...

Vékonyítani szeretnék, meg persze fogyni. Így menni fog?

Figyelt kérdés

Minden, hétfőn-szerdán-pénteken, futok folyamatosan 40 percet, és taposógépezek 20-at. És kedden meg csütörtökön a legmagic-kel, csinálok kb 100at, majd egyretöbbet. Szerintetek így a combom vékonyodni fog? csak mert idegesít h ilyen vaskos és hájas. Emellet persze szigorú diétán vagyok. azzal nincs gond :)


17/L 170centi, és 58 kiló


2010. márc. 1. 20:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
amugy nem tudom miért tartod a combjaidat hájasnak. én 16éves lány vagyok, és 167 cm körül 57 kiló..én is vékony szeretnék lenni főleg hogy jön a nyár. szóval kb -5kg-t le szeretnék adni. amugy milyen diétán vagy ? szerintem sikerülni fog :)
2010. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a legmedzsikkel egy huzamban lenyomsz százat, akkor te nem dundi vagy, hanem izmos. :D Én 40 után már menni se tudok. Egyébként persze meg kell tervezni, csak el is kéne már kezdeni, ha eredményt akarsz. :) Amúgy szerintem a 2-3 naponta 40 perc futás is csodákat művelne. Edzések után hagyj pihenőnapot, mert ha állandóan csak lóg a beled minden nap, az ugyanannyira hatástalan, mint a havi 1-2 szeri edzés.
2010. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

2ik kommenter lehet te vagy gyenge;)

Amúgy kérdező mi jelent neked szigorú diétát?

2010. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
semmi édesség.. reggelire egy szendvics, ebédre csirkehús kevéske krumplival, vagy akármi ami nem hízlal, vacsira meg gyümii és joghurt :D emellett csak tiszta vizet iszok:D
2010. márc. 3. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

A futás tökéletes, de a többit felejtsd el!!!

Én is ugyanebbe a hibába estem annó. Csak vastagabb lesz a lábad, mivel izmot építel.


A futás az remek, az vékonyít.

2010. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

22:20-as vagyok:


Egyébként nem tudom , mit akarsz fogyni az kis 58 kilódból a 170 mellett?!


Szerinted az szép, ha egy nő deszka? :)

2010. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Futás tökéletes. az vékonyítja a combot.
2010. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne izguljatok, ezzel a "diétával" nem fog fogyni, csak éhezni...
2010. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval! Semmit nem érsz el azzal, hogy nem eszel! Vagyis de... azt, hogy legyengülsz éhezni fogsz. És a szervezetnek van egy ilyen trükkje, hogy ha éhezel, akkor a tested felkészül a további éhezésre és minden egyes apró falaltot zsírpárnaként fog elraktározni. Bezony ám! Estem már és is ilyen hibába és csodálkoztam, hogy nem fogyok, hanem inkább 1-2 kilót fel is szedek aztán védekeztem én is azzal hogy: ,,Pedig alig eszek....
2010. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
soha az életembe nem ettem ennél többet.. mindig is ehhez voltam hozzá szokva, csak emellett rengeteg édességet ettem.. nagyon sokat, és most teljesen mellőzöm :)
2010. márc. 4. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!