Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Fogyni...

Hogyan tudnék fogyni? Fogyni szeretnék 168 cm.15/L.70 kg. Többi lent.

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék lefogyni? Fogyni szeretnék. A combomrol a hasamrol es a csípőmön is van felesleg..

Ezt szeretnem leadni. De hogyan ?

Lehet hogy van ebben a testalkatomban genetika is,

Mert apum is eleg nagy darab. De en igy ahogy most vagyok nem erzem jol magam a börömben.

Örülnek ha valaki segitene tanacsot adni vagy egy jo kis edzestervet osszeallitani mert annak tenyleg nagyon örülnék.

Egyebkent futok, hasprest csinalok, meg neha Rubint Réka tornazok is.



2015. jún. 23. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

70%-a a fogyásnak az étrenden múlik

konkrét étrendet felesleges össze rakni mert mindenki mast szeret

de egyél sovány húsokat (csirke,hal),tojást,zöldséget (akár párolva egy kis fűszerrel nagyon jo,vagy cézár salátaként),gyümölcsöt,de abbol allítolag nem kell bezabálni mert cukrosak,túrót esetleg ha nincs bajod a tejtermékekkel ,de azokból is a zsírszegény dolgokat

kerüld a zsíros ételeket,édességeket,nassokat

egyél naponta ugy 1200 kalóriát,agyontornázni nem kell magad,de rendes futás egy ilyen étrendnél elvileg izomvesztéshez is vezethet,inkabb csak kocogj vagy biciklizz,aerob edzés a legjobb

hasprés mehet,de elég hamar megszokja a hasad a terhelést igy nem árt minden héten kicsit növelni a számot,legalább is nálam ez így ment

2015. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm: )

Es Neked emellett az edzes mellett

sikerült lefogyni? ?

2015. jún. 23. 14:27
 3/3 anonim válasza:

Először is: csak lassan, türelmesen. Fokozatosan térj át egy egészséges étrendre (ne rögtön, mert hamar eleged lesz és megeszel egy fél tortát - velem legalábbis ez történt amikor először elhatároztam). 1200 kalória elég kevés, főleg ha sportolsz is, mindenképp egyél többet, de a megfelelő ételekből (lényegében amit az előttem lévő leírt). NE KOPLALJ. És mindenképp bűnözz egy keveset egy-két kocka csokival, vagy egy kanál mézzel a joghurtban. Könnyebb lesz úgy elviselni az egészséges életmódot, bár egy kis minimális ügyességgel nagyon finom és egészséges dolgokat lehet főzni.

Ami az edzést illeti, az őrült haspréseztől az izom épül, nem a zsír ég, tehát inkább teszemazt fuss kétszer egy héten, és aerobikozz még két nap (vagy amilyen edzést szeretsz, legyen az zumba, trx, step aerobic, stb., az a lényeg, hogy szeresd. Edzőtermekben szoktak órákat adni, ezekre érdemes eljárni, mert általában nagyon jól felépítik őket). Mindenképp hagyd az izmaidat pihenni néha!

Még egy kis dolog: ne stresszeld magad túl és ne várj azonnali eredményt. Nekem körülbelül fél évig tartott leadnom azt a kilenc kilót (160 centi, 57-ről mentem 48-ra), de utána tartottam is egészen addig, amíg a fejembe nem vettem, hogy izmos akarok lenni. Nos, csak izom jött föl azóta (mellesleg az egész családom nagydarab, neked is sikerülhet). Egyszóval kitartás, egészséges értend, kis csalások, elegendő mozgás, túlzások nélkül!:)

2015. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!