Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség? 6 hét alatt mennyit...

Segítség? 6 hét alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Most kapcsoltam,hogy pár hét múlva esküvőre megyünk,le szeretnék adni pár kilót.Viszont ebben a melegben nagyon lusta vagyok mozogni,vagyis nem is a lustaság,hanem pont olyankor lenne több időm,mikor a legmelegebb van.Az étkezésem sem a legjobb,mert szeretem a tésztát,krumplit,rizset,meg a nasikat.Viszont szerencsére a zöldséget,tojást,meg a húst is.Mégis hogy kellene csinálnom,hogy heti 1 kiló lemenjen?Főleg a hasamról.Miket egyek?158cm/62kg.

2015. jún. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát heti 1 kiló fogyást nem fogod elérni ha tésztát,krumplit,rizset,meg a nasikat eszel, és nem sportolsz.

Ha fogyni akarsz akkor tessék változtatni az étrendeden, és kezdj el sportolni. Ha ez nem megy akkor jó lesz az a 62 kiló.

2015. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, senkit nem fog érdekelni az esküvőn, hogy hány kiló vagy, csak téged... De azért neked sem olyan fontos, hogy tegyél érte, a leírás alapján. Illetve lehet, hogy elszánt vagy, csak leírtad, mit szeretsz. Ami most annyira nem fontos, mert tempós fogyást akarsz mozgás nélkül... Mellesleg ha akarsz valamit, mit számít, hogy meleg van-e? Aki sportol, edz, komolyan veszi, az csinálja melegben is... Én valóban lusta vagyok, de nem is panaszkodom, hogy nem fogyok :)

Hogy honnan megy le, az genetika.


Alapvetően a kalóriamennyiség számít fogyásnál, de azért nem árt, ha hormonálisan is zsírbontás irányába hatsz s bizonyos étrendek mellett kevesebb étel is elég.

A zöldség, tojás, hús OK, más nem is kell. Ezekből egyél visszafogottan, de azért nem koplalósan (bár sokunk nem is tudna bevágni egy kiló tojást vagy pár kiló húst, laktató cuccok :)).

2015. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,valóban nem engem fognak nézni,nem is ez a cél,csak van egy szép ruhám,ami 3 éve még jó volt rám,most meg nem tudom a cipzárt felhúzni,ez egy kicsit "s*ggbe rúgott".Igen,azért írtam le,hogy miket ettem,hátha úgy kónnyebb.Nem lesz gond a zöldség,hús,tojásevéssel,mert szeretem őket,de nem tudom hogyan lehetne elkészíteni,hogy ne unjam meg.Pici olajat,fűszereket használhatok?Már lement 2 kiló egy hónap alatt,de voltak rossz étkezések,és most akarok még inkább rákoncentrálni.Mozogni is elkezdtem,de 5 napja már megint nem csináltam semmit.Valószínűleg még több akaraterő kell,azt meg csak magamtól tudok szerezni,nem innen.
2015. jún. 23. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu oldalon nyomon követheted hogy mennyit ettél. szerintem hasznos, próbáld ki:D
2015. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát most pl elég hűvös van felénk legalábbis, szerintem pont ideális futáshoz meg sportokhoz.

És egyél amiket írtál, zöldség hús meg tojás, gyümölcsök nasiként. Szerintem ehetnél tejtermékeket is, pl a túró elég magas fehérjetartalmú, azt is el lehet készíteni édesen.

A tésztát, krumplit meg rizst sem kell teljesen kizárnod, csak ésszel. Figyeld a szénhidrát beviteled, meg a többit is. Csak elhatározás kell és menni fog :)

2015. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!