Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy legtöbben...

Mi az oka hogy legtöbben visszahízzák azt amit fogyókúrával leadtak?

Figyelt kérdés

Nekiesnek a kajának mikor már nem bírják? Nem hiszem hogy mindig ez az ok, mert vannak nagyon jól kibírható diéták, amivel nem is éhezik az ember. Pl amit én csinálok, hoyg nem eszem fehér kenyeret, lisztet,köreteket, és emellett azért figyelek mikor mit szem és sportolok is.

De az ilyen koplalás nélküli diéták után is sokan úgy visszahíznak hogy kövérebbek mint azelőtt.

De miért???

Félek hogy én is így járok majd...


2010. márc. 1. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy azért. A szervezet örül neki, hogy hirtelen megint normál mennyiség a kaja és elraktározza háj formájában.
2010. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted nagyon könnyen, és szinte pillanatok alatt visszaszedi a leadott kilókat, hiszen az alacsonyabb kalóriaszükséglet mellett a „normális” szint is magas kalória bevitelt jelent.
2010. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A maradandó eredményhez élethosszig artó fogyó"kúra" kell, ezért nem is jó szó a kúra. Nem szabad több kalóriát bevinni, mint amennyit elégetünk, és az az evésben örömüket lelők illetve alkatilag hízékonyak számára meglehetősen kevés, nehéz nélkülözni a kedvenc jó hízlaló ételeinket.
2010. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a zsírsejtek megjegyzik, h voltak már kövérek is, és az első adandó alkalommal visszaszedik.
2010. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem olyan bonyolult ez. Tényleg nem fogyókúrázni kell, pláne nem zsírégetni (már a szótól is idegbajt kapok), hanem életformát kell váltani, rá kell állni egy egyensúlyra a kalóriabevitel és a fogyasztás között, és igen, ezt egy életen át fenn kell tartani. Nem látványosan koplalni kell, nem kell magamat hősnek, mártírnak tekinteni, hanem egyszerűen normálisan kell enni, mozogni, élni folyamatosan. Én nem is értem, miért akkora kihívás ez a legtöbb embernek.
2010. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 maundrel ***** válasza:
100%
azért hizzák vissza mert fogyókúráznak. benne is van a névben: fogyó"kúra", miután a kúra véget ért, nem tudnak megoldást a "hogyan tovább"-ra, és ezért hízzák vissza. Ha normálisan/egészségesen táplálkoznának -és mellé mozognának- akkor nem ilyen gond.
2010. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 maundrel ***** válasza:
79%
*akkor nem lenne ilyen gond.
2010. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!