Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek reális, hogy...

Szerintetek reális, hogy szeretnék még fogyni a combomból? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mindenki hülyének néz, és felülről elég vékony vagyok..De szerintem combból még mehetne le...


2015. jún. 24. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda ha hülyének néznek, mivel elég vékony már így is a combod... Nekem vastagabb ennél, pedig nem vagyok elhízva egyáltalán.
2015. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Már így is anorexiás súlyú vagy lassan, hová akarsz fogyni?! Ostoba!
2015. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nyugiii, jó az. Ne ess a ló túloldalára.
2015. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 WhiteLabel ***** válasza:

Szerintem mellből fogyj még :D

egyébként inkább felkéne szedni, és esetleg picit izmosodni...

2015. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vastag, pont jó, nyugi :D

inkább max plötyinek láthatod (ezt ilyen képről mi nem tudjuk megállapítani), de akkor sem fogyni kell belőle, hanem edzeni rá :)

2015. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Egyébkén így képen én sem látom olyan vészesnek, innen látszik, h van egy jó kis testképzavarom, mert kb ahány tükör, annyi alak..a torzítástól függetlenül:D


Mellem soha sem volt, még 76 kilósan sem. Ha valaki megdob fél millával , szívesen elmegyek mellnagyobbításra:D ja, és ez még szivacs:) ennél is rosszabb a helyzet, sajnos.

2015. jún. 24. 20:57
 7/21 A kérdező kommentje:
bár érdekes módon, most hogy így megnézem,úgy tűnik mintha melltartó nélkül mutogatnám a nulla mellemet:D pedig szivaccsal nem is tűnik olyan vészesnek, de ezt a kép most nem adja vissza:D
2015. jún. 24. 20:59
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne fogyj te sehova... Annyi az egész hogy körte alkatod van, de vékony vagy szóval ez nem szembetűnő. Mindenki örülne ilyen testnek nyugi :)
2015. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, leírod a magasságod és a testsúlyod?

Egyébként teljesen egyetértek az előttem szólókkal, nagyon szép vékony vagy, irigyellek is, nem kell fogynod!

2015. jún. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

173/ 59-60 jelenleg. A "normál súlyom", amit könnyen fenn tudok tartani, az olyan 63-64 kg. Szerintem nem sok különbség van látványban,a combom kb 2 cm-vel vastagabb, és nincs beesve a hasam, ha annyi vagyok.


Egyébként akár hiszitek, akár nem, oké, hogy a többség azt mondja, hogy vékony vagyok, jól nézek ki, de mindig van 1-2 ember (nem is olyan ritkán), aki megjegyzi, hogy "látom neked is a combod kényes terület" "úgy látom combra hízol" stb...És ezek teljesen kizökkentenek a lelki nyugalmamból, főleg hogy nem a legjobb az önértékelésem...

2015. jún. 25. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!