Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 napos Turb0 diéta aki már...

14 napos Turb0 diéta aki már csinálta tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csináltam már én is de nem egyszer, csak nem birom meginni!:D úgy értve mindig parázok, hogy nem e sok.. egyszerűen nem vagyok éhes, és csak úgy erőltetem le a 3.-at ami a vacsorát pótolja.

Tapasztalat a téren, hogy érdemes mind a 3 étkezésnyi előirtat meginni? Mmint úgy a jobb? Vagy ha nem kivánom már este/délután akkor kihagyhatom?

Kérném értelmes válaszokat ha lehet (mint mondtam nem egyszer csináltam de sosem birtam meginni 3x, volt már -4 de volt már -10+ is) Vajon jobb lenne a 3? :D


2015. jún. 28. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Lefogytam vele 36 kilót, visszahíztam ötvenet normális, ésszerű táplálkozás mellett. Aztán tönkretette a hormonháztartásom, pajzsmirigyem, ciklusom, az egész szervezetem :)))
2015. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ de a kérdés nem az volt :)

turbo nélkül fogytam eddig 44kg-t, csak beálltam, vissza semmi kép sem fogom vissza hizni, a kérdés h a 3at mindenképp igyam ha nem kivánom akkor is? :D

2015. jún. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!