Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok enni, ami miatt le...

Nem tudok enni, ami miatt le vagyok gyengülve. Ajánlanátok könnyű ételeket, esetleg volt ezzel így valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy jó ideje úgy próbálok fogyni (és működik is), hogy ugyanazokat az ételeket eszem, viszont kevesebbet, és mozgok hozzá. Három napja a meleg/stressz miatt nem tudok enni. Ha eszek is, fél órán belül rosszul leszek, és visszajön. Ettől olyan gyenge lettem, hogy már estem is össze, viszont egyszerűen nem megy az evés, és mivel három napja nem is mozogtam, bűntudatom is van. Tudnátok olyan ételeket ajánlani, amit le tudok küzdeni, és lent is tudok tartani? Borzalmasan érzem magam, még a gyümölcstől és zöldségtől is undorodom.
2015. júl. 1. 04:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus hülyegyerek fogyókúra módszmódszer . Azt neked kellene tudni mit fogad be aza kis bunkó fejed.
2015. júl. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 nap alig evéstől összeesel? Igaz, stresszel és meleggel összejöhet :( Részvétem, de nem tudhatom, mit tudsz megenni, próbálkozni kéne, s Te érzed, mitől nem undorodsz...

A mozgással meg ne foglalkozz, sokkal nagyobb problémáid vannak most, s direkt jó, hogy a koplalásra nem mozogsz még rá, az megnöveli a kalória- és fehérjeigényt, de mivel nem eszel, még nagyobb lesz a hiány. A stresszes napjaidat felesleges, oktalan bűntudattal rontani... Ne.


Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, de tényleg Te érzed :( Illetve egy ötletem van csupán. Inni biztos tudsz, nem tudsz levest enni legalább? Valamilyen turmixot? Sós, édes, savanyú, valami nem megy be folyékony formában?

2015. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nagyon keveset enni egyszerre, például egy-egy kekszet teával, ilyesmit, és csináltam magamnak bögrés leveseket, mostmár jobban vagyok, azt pedig nem értem, hogy kevesebbet enni és mozogni miért hülyegyerek módszer, szerintem abszolút logikus.
2015. júl. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!