Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam a bőrömben...

Rosszul érzem magam a bőrömben, hogyan fogadhatnám el magam? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

Jelenleg 168 cm és 53-54 kg vagyok. Tudom, hogy ez kevésnek hangzik, de ezt is csak úgy tudom fent tartani, hogy két hetente diétázom. Nagyon nem tetszik a testem, nem tudom elfogadni magam, csak vékonyabb lányokat látok, és sejtem, hogy testkép zavarom van, de egyszerűen nem tudom leküzdeni magamban ezt a dolgot.

Ez lennék én:


[link]


[link]


[link]



2015. júl. 2. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz alak ez, csak egy kicsit puha és izomtalan. Edzeni kéne, igazán nem sokat, s akkor szuper lenne, úgy gondolom.
2015. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
heti két három torna elég lenne?
2015. júl. 2. 13:46
 3/12 Trafó1 ***** válasza:
H rendesen csinálod akkor igen.
2015. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mondjuk, ha eljárnék, ilyen aerobic órára kétszer háromszor egy héten, az elég? Otthon sajnos nem veszem rá magam hogy megcsináljam, de ha veszek fitnessbérletet, akkor igen :)
2015. júl. 2. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az aerobic órákat és menj el konditerembe. Vagyis ahogy a női változatot nevezik fitness terembe. Ahol vannak súlyzók és különféle gépek, amelyekkel normálisan lehetne súlyzós edzést csinálni.

Nem ugribugrira van szükséged, hanem izomra, hogy feszes legyél. Bomba alakod van. A sok diéta miatt vagy megereszkedve. Mert csak diétázol, diétázol a zsír marad a víz és az izom meg szépen tűnik elfelé. Aerob mozgásnak éppen elég lenne hetente 2x max. 3x kocogni futópadon vagy szabadban. Gyönyörű, bomba alakod lehetne, ha nem diétáznál, hanem normálisan, letisztultan étkeznél és súlyzókkal edzenél. Sok fehérje, kevés zsír, az edzéshez és fejlődéshez szükséges szénhidrát mennyiséggel.

Genetikailag abszolút megvan hozzá az alkatod. Hidd el, sok nő ölni tudna az alakodért már most is. Hát még ha sporttal kondiban tartanád magad.

2015. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ez a fajta bugyi iszonyatosan előnytelen. Ami sokat ront az összképen, de még az önbizalmadon is. Nem azt mondom, hogy vegyél fel tangát, de a kettő között van ám átmenet. Amiben sokkal jobban mutatna a feneked és te is jobban éreznéd magad.
2015. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nincs rossz alakod egyáltalán. Teljesen rendben vagy.


Ha nem tetszik neked az alakod, akkor inkább sportolj, mint diétázz. A diétázást meg hagyd meg a betegeknek, kajálj teljes értékűen, de mértékletesen. Ha eljársz sportolni, ott meg kérdezd majd meg, hogy hogyan kajálj, biztosan segítenek!


Sportolni meg járj valami edzésre, de olyat keress, ahol piszkál az edző, ha nem mész, úgy könnyebben ráveszed magad a mozgásra. Keress olyat, amit élvezel, próbálj ki többféle sportot.

2015. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bob the builder válasza:
Nincsen itt semmi gond mint ahogy mások is mondták, csak talán kis edzés kéne.
2015. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az alakod gyönyörű. A felesleget meg ne lehet adni, nem olyan sok ez azért. Inkább konditerem, kicsi izom fel és istennő leszel. Sok szerencsét!
2015. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(le)
2015. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!