Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenor fogyasztó italt ki...

Regenor fogyasztó italt ki használt már? Történtek már visszajelzések a kúrával kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 16:04
 1/10 anonim válasza:
57%
Ha rendesen betartod akkor 2 hónap alatt 15 kiló is lemehet.
2015. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én másfél hónapja csinálom és 9és fél kilónál tartok. DE! Tisztázzuk, hogy ez nem egy fogyasztó ital, hanem méregtelenítő kúra, aminek áldásos hatása, hogy fogysz. Nálunk a családban többen is csináljuk és mindenkin látszik. Mindemellett többünknek megszűnt izületi fájdalmunk és eltűntek és még mindig eltűnőben vannak kórós szemölcsök és anyajegyek. A kúra tartható, az első két hét volt kicsit nehezebb. Ha bármi kérdésed van írj privit, szívesen segítek.

2015. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én használtam a reg-enort 4 hónapig. Utána már undorom lett a kolbásztól, szalonnától, disznósajttól, stb.


Hiányzott, hogy nem ehetek gyümölcsöt, csak az előírt 3 félét. Nem lehet semmiféle édességet cukor nélkül enni, sőt tejterméket sem fogyaszthattam. Viszont nagyon gyors és látványos fogyásom volt, amiből 2 hónap alatt majdnem az egész visszajött, miután abbahagytam. Ja és nem ettem degeszre magam.

Ez a gyors fogyás átka.


Elismerem, hogy sok embernek beválik hosszútávon, de véleményem szerint nagyon egyoldalú a táplálkozása.


Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy nekem az anyajegyem nem tűnt el. Ez itt nem a reklám helye!

2016. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én egy hónapja csinálom és -6 kg. De azt tisztázzuk, hogy a nagy része víz ami lement. Nekem egyáltalán nem unalmas az étrend, kreativnak kell lenni. Én sütit is ettem, csak cukkiniből volt a nagy része. Nem kell minden nap kolbászt meg szalonnát enni. Az étkezésenkénti 5 g zsír a fontos. A derekam nekem se fáj, szóval nem lehet hülyeség amit írt a korábbi.
2016. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en most akarom elkezdeni , remelem sikeres lesz , 1 honapra vettem meg a termeket !! 1 honap alatt mennyit fogyhatok ?
2016. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja es szabad probalkozni a babaval , vagy nem?
2016. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak üzenem, hogy én babával nem próbálkoznék, mivel nagyon egyoldalú táplálkozást kell tartani. Esetleg, ha már nem szoptatsz kipróbálhatod, de addig nem lenne szerencsés próbálkoznod.


Úgy gondolom, hogy beszélj az orvosoddal, mondd el milyen termékről van szó, milyen diétát kell mellette tartani, de nem valószínű, hogy engedni fogja a baba érdekeire való tekintettel.

2017. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket, szerintem érdemes!


[link]

2017. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rozmaris válasza:
A saját tapasztalataimat írom le :-( 1 hónapig használtam ezt a "csodaszert" és híztam!!! 4,3 Kg, olyan kínzó székrekedésem volt, hogy rendszeresen hashajtót használtam! A nagyokos ˇGURU ˇˇa kérdésemre, hogy mit és hol rontottam el lekezelően annyit javasolt, hogy végezzek el egy önkontrollt , hogy mindent pontosan betartottam-e de egy kb. 15000 Ft. árú csodaterméket ajánlott hozzá ! Na itt hagytam abba az egészet.Mindent betartottam , külön készítettem magamnak a napi betevőmet ...szóval én így jártam. Mióta rendesen étkezem és a cukor kivételével minden TILTOTT élelmiszert fogyasztom a ˇfogyókúra " alatt rám jött plusz kilók is leolvadtak és jól érzem magam , sőt nem is gombásodtam el :-D Mindenki csak azt írja le amit én nem tapasztaltam lehet csak én vagyok a kivétel?!
2017. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 es 6 vAGYOK , FOFYTAM 10 KILOT OSSZESEN AZOTA !!! :) MOST ABBAHAGYTAM A BABA TERVEZES MIATT , MERT OSSZEISS JOTT A BABA AHOGY ELKZEDTEM INNI , DE ELVESZITETTEM
2017. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!