Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kovér vagyok? Hogy tudnák...

Kovér vagyok? Hogy tudnák lefogyni?

Figyelt kérdés

58-59kg,65cm, 14éves lány.

szerintem nam vagyook annyira borzasztoan kover, de van rajtam folosleg. szeretenek leadni legalább 5kg-t minnél hamarabb. foleg hasbol,combból és egy picot felkarból szeretnék fogyni.mielyen gyakorkatokat ajánlotok?

mennyi kalciumot egyek egy nap? miket egyek,és mikor?

egy vérnarancsban mennyi kalcium van? almában? kiwiben? narancsban? kortében? citromban? feher csokiban? stb.


2010. márc. 3. 17:33
 1/7 anonim válasza:
gondolom kaloria,nem kalcium...:D
2010. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hupsz bocsiii :D kemiat tanultam ez jott eszembe :D sry.
2010. márc. 3. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyi ha 58kg vagy és csak 65 cm akkor neked régen rossz. Fel sem tudsz állni, ekkora egy 3-4 hónapos csecsemő magassága.


Egyébként meg egyél egészséges kajákat és mozogj!!!!

2010. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyan TUDNÉK...
2010. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen nem szabad fogyókúrázni, mert fejlődésben vagy, ilyenkor nagyon ingadozó a lányok súlya. Viszont ha elégedetlen vagy inkább próbálj meg egy kis életmód változtatással változtatni, vagy kezdj bele valami sportba. A lényeg, hogy nem szabad, hogy már most ezen rágódj, mert egyáltalán nem vagy kövér! Emiatt szenved annyi nő túlsúlytól, mert ami még most lehet, hogy könnyen lemenne, drasztikus fogyókúrákkal csak romlani fog, és ebből az ördögi körből nehéz kiszállni.
2010. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65 cm 14 évesen???
2010. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!