Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabálással, túlevéssel...

Bezabálással, túlevéssel kapcsolatos kérdés. (elméleti) Mi a véleményetek, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ha egy egészségesen tàplàlkozó (diétázó) ember aki alacsonyan tartja a ch-t és figyeli a kaloriàkat,2 nap egymás után temérdek,mondjuk 5-6-7 ezer kalóriàt visz be a szervezetébe és ezt jóformàn csak szemét kajàból,mennyi lehet a tényleges hízàs?vagy 2 nap nem elég hízàsra és csak a kaja mennyisége és a megkötött víz miatt mutat többet a mérleg?

Van valakinek személyes tapasztalata? :)



2015. júl. 6. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Van személyes tapasztalatom, minimális (kimutathatatlan) a hízás. Persze pár napig a salakanyag meg a víz miatt megugorhat 1-2-3 kilóval a mérleg.
2015. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
+1 kérdésem nekem is lenne ha nem baj. bezabálás után miért mutat 5-7kilóval többet a mérleg ha annyit (szerintem) nem is ettem?
2015. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fogyasztottál 5-7 kiló kaját és vizet (ami valószínű, lévén ez már inkább medvére vagy disznóra jellemző mennyiség lenne), akkor rossz a mérleg.


De te is nagyon könnyen meggyőződhetsz róla, ha lemérsz mindent, amit megettél, utána ráállsz a mérlegre - egy felnőtt ember kb. 60-70 gramm vizet és 8 gramm szenet veszít óránként, ez a veszteséget leszámítva nanogrammra annyival nőhet csak a súlyod, amennyit megettél és megittál. Hacsak nem te vagy a világegyetem csodája, akinek a semmiből anyag keletkezik a belsejében.:)

2015. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5-7 kilót azért simán megeszik/megiszik az ember 2 nap alatt, csak ennek nem kis részét el is veszti, így valószínűleg tényleg a mérleg rossz :)


A számok alapján max. 1 kiló hízás lehet ennyitől, de a test nem papírforma szerint működik. Én ugyan fizikailag képtelen vagyok 4 ezer kcal-nál többet bevinni, ha nem direkt úgy állok neki reggeltől kezdve, hogy ma MUSZÁJ betolnom ennyit... Az nem szokott meglátszani, de egy tartós többet evős időszak sem. Jól stagnálok. Voltak kísérletek már durván zabálós napokkal és nem igazán híztak a delikvensek, bár tartok tőle, hogy ez nem mindenkinél van így. A páromnál szinte azonnal megjelenik a kalóriatöbblet- vagy deficit hasi háj vagy annak vesztése formájában. Én inkább pazarló vagyok olyankor, soha nem tudtam gyorsan hízni, pedig igazán megfelelően ettem hozzá. Nagyon extrém sok evésnél pedig tuti bekavarnak a test képességei, szerencsétlen még elraktározni sem tud akármilyen gyorsan, de lehet, hogy az emésztés sem olyan jó durva mennyiségeknél. Igazából nem tudom.

2015. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
személyes tapasztalatom az h egyél amit akarsz.
2015. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!