Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok nekem?

Mit javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves fiú vagyok, 171 cm és 64-65 kg.A hasamról szeretnék egy kicsit leadni, mivel edzem a hasamat, és, hogy látszódjon egy kicsit.Feszesebb lehetne.:)

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám ezt megtenni?Minden nap elhatározom, hogy nem eszek olyan dolgokat ami hízlal, és csak olyat eszel ami egészséges.De hát ez fejlődő szervezet azért nem képes meglenni édesség nélkül.Ma is megettem 2 csokit, és kajának rántott húst.:(

Szóval, azt szeretném ha a hasam egy kicsit kisebb lenne, meg leszeretnék kb. 60 kg-ra fogyni. Milyen étrendet javasoltok ehhez, és mennyi édességet lehet enni ilyenkor?Semennyit?

Jah, meg bicajozni eltudok menni akár minden nap.Szóval azzal nem lenne baj.Ha az edzésem is számít akkor: 50* 10kg-s egykezes súlyzóval edzek.És csinálok jó sok felülést.:)

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat.


2010. márc. 3. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyetlen szervezetnek sincs szükséges csokira. Az max. a lelkednek kell.

Cukorból csak gyümölcscukorra van szükséged, ezt a gyümölcsökben találod.

A szervezetnek rengeteg zöldségre (vitamin, rost) van szüksége, valamint fehérjére (hús) és "jó" szénhidrátra (bab, barna rizs, teljes kiörl. és rozskenyér).

2010. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!